Youtube Instagram

Nábytek, umyvadla a WC

Skříňka pod dvojumyvadlo SD Classic 1300

Skříňka pod dvojumyvadlo SD Classic 1300

Dodává další praktické hodnoty vysoce účelnému a zajímavému dvojumyvadlu Classic. Skříňka je rozdělena do dvou vysokých zásuvek (40 cm). V pravé části má integrovaný druhý šuplík na drobnosti, který lze dokoupit i pro levou zásuvku.


Série Classic

Klasický v nejlepším slova smyslu

Do koupelnového nábytku Classic vtělil designer myšlenku jednoduchosti a praktičnosti v jejich esenciální podobě. Úsporné vnější linie ozvláštňuje lehce vykrojené madlo oválného tvaru v duchu přátelského minimalismu.

Koupelnový nábytek Classic

Široký výběr velikostí

Modelová řada Classic zahrnuje umyvadla od nejmenších umývátek vhodných zejména na WC až po rodinná dvojumyvadla. Ke všem nabízíme rozměrově i stylově odpovídající skříňky.


Koupelnový nábytek Classic

Promyšlené vnitřní členění

Každý model skříněk Classic je členěn tak, aby poskytl co nejvíce úložných prostor, ale v kompaktně skladném tvaru, který nezabírá příliš mnoho místa v koupelně. Aby bylo ukládání přehledné, je největší model skříněk pod dvojumyvadlo vybaven i nízkou zásuvkou s prolisy na nejmenší drobnosti.


Koupelnový nábytek Classic

Barevná provedení na výběr

Aby mohl koupelnový nábytek Classic prospívat skutečně každé koupelně, může být opatřen hned několika druhy barev korpusu, jako je bílá, bříza, latte nebo cappuccino.

Technické informace

  • rozměry (šxhxv): 130 x 49 x 47 cm
  • materiál: impregnovaná deska MFPB a MDF
  • barevné provedení korpusu: bílá, latte, cappuccino
  • barevné provedení zásuvek: bílá lesk
  • záruka: 5 let

Skříňka se dvěma vysokými zásuvkami s velkým úložným prostorem o výšce 40 cm. V pravé části skříňky se navíc nachází integrovaná nízká zásuvka se samostatným výsuvem. Levou část skříňky tvoří pouze vysoká zásuvka s vnitřní výškou 40 cm. Dvířka v bílém lesku, korpus dle zvolené barevné kombinace. Dodáváno ve smontovaném stavu včetně montážní sady (šrouby, panty, záslepky). Skříňka je montována na zeď. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme skříňku pod dvojumyvadlo kombinovat s ostatními výrobky konceptu Classic (dvojumyvadlem Classic 1300, zrcadly Classic) a dalšími výrobky RAVAK.

5 let zárukaKonceptyImpregnace proti vlhkosti
Skříňka pod dvojumyvadlo SD Classic 1300

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X000000422 1300 x 490 x 470 SD Classic 1300 skříňka pod dvojumyvadlo bílá/bílá 15 490
X000000943 SD 1300 Classic skříňka pod umyvadlo latte/bílá 15 490
X000000958 SD 1300 Classic skříňka pod umyvadlo cappuccino/bílá 15 490

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení

27,8 MB