Youtube Instagram

Sprchování

Silikonový tmel RAVAK Professional

Silikonový tmel RAVAK Professional

Vyvinutý odborníky na vybavení koupelen. Dokonale spojuje různorodé materiály používané při výrobě sprchových koutů a van (sklo, akrylát, extrudovaný polystyren, hliník, lak atd.) s různými obkladovými materiály.

Série Montáž

Montážní přípravky slouží pro dokonalé utěsnění sprchových vaniček při jejich instalaci do již obloženého sprchového koutu. Nabízíme montážní sady, obsahující silikonový tmel RAVAK Professional, samolepící pásek a dvě krycí lišty. Montážní sada se používá pro dokonalé utěsnění sprchové vaničky při její instalaci do již zcela obloženého sprchového prostoru. Bez zásahu do stávajících povrchů stěn se docílí vzhledově perfektního a funkčního napojení sprchové vaničky na stěnu koupelny. Univerzální montážní sada je určena pro všechny sprchové vaničky montované do rohu. K vaničkám montovaným do niky je nutné přikoupit další krycí lištu.

Technické informace

  • objem: 310 ml
  • barva: bílá, transparentní

Dlouhodobé fungicidní vlastnosti, barevná stálost, hygienická nezávadnost. Originální silikonový tmel RAVAK Professional dokonale spojuje různorodé materiály používané při výrobě sprchových koutů a van (sklo, akrylát, extrudovaný polystyren, hliník, lak atd.) s různými obkladovými materiály. K řádnému připevnění a utěsnění sprchové vaničky je zapotřebí téměř celá velká tuba silikonového tmelu 310 ml. Doporučujeme použít pro utěsnění van, umyvadel, vaniček a sprchových koutů a sprchových dveří.

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X01200 Silikon 310ml bílý - RAVAK Profesional 124,00 150,00
X01201 Silikon 310ml bezbarvý - RAVAK Profesional 124,00 150,00

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

Data ke stažení