Youtube Instagram Google+

Sprchování

RAVAK Desinfectant

RAVAK Desinfectant

Pro všechny účely, kde potřebujete dokonale desinfikovat. Nejlepší péče přímo od výrobce.

Série Čisticí prostředky

Nejlepší péče je přímo od výrobce

Velká část běžných desinfekčních a čisticích prostředků obsahuje chlor či jiné agresivní látky, které mohou sanitární výrobky ve vaší koupelně nenávratně poškodit. Proto firma RAVAK vyvinula vlastní koupelnovou kosmetiku, jejíž účinky jsou pravidelně testovány a firma nese za jejich funkčnost a nezávadnost plnou záruku. Vyvarujte se používání neodzkoušených čisticích prostředků ve vaší koupelně!

Naše sprchové kouty a dveře a vanové zástěny nebo dveře se skleněnou výplní se mohou pochlubit unikátní ochranou povrchu skla RAVAK AntiCalc® , která je nanášena na sklo již při výrobním procesu a brání usazování nečistot a vodních sedimentů. Kapky vody na ní nezasychají, ale sjíždějí dolů. Ochranná vrstva je plně odolná i vůči běžně používaným čisticím prostředkům na okna a sklo, nicméně je potřeba ji pravidelně ošetřovat a udržovat. Ochrannou vrstvu doporučujeme obnovovat přípravkem RAVAK AntiCalc Conditioner jednou za dva až šest měsíců s ohledem na četnost použití a tvrdosti vody.

Čisticí prostředky RAVAK

Účinné a bez rizika

Koupelnu šetrně očistí, ale neohrozí nejrůznější použité materiály, které by jinak mohl nevhodně zvolený čistící prostředek nenávratně poškodit. Účinky našich čistících prostředků jsou pravidelně testovány a za jejich funkčnost a nezávadnost neseme plnou záruku.


Čisticí prostředky RAVAK

Od profesionálů

S kvalitním sprchovým koutem či vaničkou můžete od zkušeného výrobce získat i profesionální čistící prostredky.


Čisticí prostředky RAVAK

Péče o každou součást vybavení koupelny

Sortiment čistících prostředků RAVAK zahrnuje široký sortiment výrobků, z nichž každý má svůj konkrétní účel. Nikdy se vám tak nestane, že při používání jednoho výrobku pro všechno vybavení koupelny si některé jeho citlivější součásti nenávratně poškodíte.

Technické informace

  • obsah: 500 ml
  • účel: na koupelnové plísně
  • použití: Zřeďte v poměru 1:10 - 1:50 podle požadovaného účinku a naneste vlhkým hadříkem na čištěný povrch. Biocidní přípravky používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Prostředek s výraznými desinfekčními vlastnostmi k desinfekci povrchů van, vaniček, sprchových koutů, obkladů i vodovodních baterií a k údržbě hydromasážních systémů.

Ceník / koupit

Obj. číslo Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X01102 RAVAK Desinfectant (500 ml) 129,75 157,00 e-shop

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.