Youtube Instagram Pinterest

Baterie a doplňky

R-box Horizontal, základní těleso podomítkové baterie

R-BOX - ZÁKLADNÍ TĚLESO PODOMÍTKOVÉ BATERIE ESPIRIT A ELEGANTA

RB 07D.50
Instalační těleso, které snižuje na minimum riziko poškození horizontální podomítkové baterie při montáži nebo jejího špatného zabudování. Instalace je se základním tělesem méně pracná, rychlejší a výsledek je celkově dokonalejší. Plastový box chrání vnitřní část těla baterie při zapouštění do zdi a zároveň umožňuje lepší manipulaci.


Série R-box

Jednoduchá a precizní instalace podomítkových baterií

Univerzální instalační systém R-box chrání svým plastovým tělem vnitřní část baterie zapouštěnou do zdi, umožňuje při instalaci podomítkové baterie snadněji dodržovat rovinnost, ulehčuje práci řemeslníkům a pozitivně ovlivňuje čistý výsledek celého díla.

Zjednoduší instalaci
R-box zjednoduší a urychlí usazování podomítkové baterie a celkový výsledek je preciznější a čistší.

Bez ohledu na materiál zdi
Dá se použít jak do sádrokartonu, do pórobetonu i do jiných materiálů zdí.

Je kompatibilní
Vyhovuje všem běžným systémům potrubí (PPR, měď, plast).

Technické informace

  • rozměry: uložení do hloubky 60 mm
  • určené: pro horizontální podomítkové baterie řady Espirit ES 065.00.O2.RB07D+S., ES 068.00.O3.RB07D+S. a Eleganta EL 065.00.O2.RB07D+S., EL 068.00.O3.RB07D+S.
  • montáž: velmi snadná a bezpečná
  • instalace: do klasické zděné příčky, popř. do sádrokartonu
  • záruka: 10 let

R-box je univerzální instalační systém pro horizontální podomítkové baterie, který je zabudován ve zdi. Spodní část baterie integrovaná do R-boxu je vyrobena z kvalitní mosazi, stejně tak jako vrchní část baterie. Na rozdíl od klasických podomítkových baterií je montáž do R-boxu mnohem jednodušší, stejně tak jako případná výměna vrchního pohledového dílu. Vrchní pohledová část horizontální podomítkové baterie řady Espirit se osazuje až po kompletním dokončení koupelny, a proto budete mít jistotu, že baterie se před konečným dokončení stavebních úprav neponičí, nebo že ze stavby zcela nezmizí.

R-box obsahuje materiál pro přichycení ke stěně, nezahrnuje přípojky pro vedení vody ani jiný vodoinstalační materiál. R-box obsahuje pracovní plastový krycí díl vnitřního těla baterie uloženého v R-boxu, který i při demontáži vrchního dílu baterie zachovává rozvod vody v koupelně plně funkční. Prostřednictvím tohoto plastového dílu lze rozvod vody odvzdušnit, bez odstávky vody.

10 let záruka
R-box Horizontal, základní těleso podomítkové baterie

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X070233 RB 07D.50 Základní těleso pro podomítkové baterie, R-box Horizontal 6 290

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení