Youtube Instagram Pinterest

Nábytek, umyvadla a WC

Předstěnový instalační modul G II

Předstěnový instalační modul G II/1120 do sádrokartonu

Rámový modul pro závěsné WC určený k vestavění do sádrokartonových konstrukcí.


Série Příslušenství

Sanitární keramika dnes už představuje vysoce sofistikované a komplexní řešení, které vám její užívání usnadní a zpříjemní. Proto k samotným WC a bidetům RAVAK nabízíme i široký sortiment příslušenství jako jsou nejen toaletní sedátka, ale také ovládací tlačítka splachování v několika barevných provedení a designech, aby dokonale ladila s koupelnovým vybavením nebo i instalační moduly pro různé typy stěn. Od jednoho výrobce tak získáte vše, co pro vaši koupelnu či WC potřebujete.

Technické informace

Rámový modul G II/1120 je určený pro závěsné WC k vestavění do sádrokartonových konstrukcí. Robustní konstrukce instalačního modulu zajišťuje velkou nosnost a plná polystyrenová izolace zabraňuje rosení na povrchu nádržky. Součástí výrobku je izolační deska. Objem nádržky je 9 l. Úsporné nastavitelné duální splachování. Malé splachování je možné nastavit v rozsahu 2,5-3,5 l. Napouštění vody je téměř neslyšitelné.
Příprava na připojení držáku s DG ½" přechodem pro bidetovací sedátka a spršky.
Doplněním modulu o vzpěru vznikne varianta vhodná k ukotvení při rekonstrukci bytových jader, do montovaných dřevostaveb, atd.. Takto instalovaný modul je samonosný.
Instalační modul můžete doplnit ovládacím tlačítkem.

3 roky záruka10 let záruka
Předstěnový instalační modul G II

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X01703 510 x 115 - 195 x 1120 mm WC modul G II/1120 do sádrokartonu 7 390
X01460 Vzpěra k modulu G 1 190

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení