Youtube Instagram Pinterest

Baterie a doplňky

Polička Slim C

Polička Slim C

Rohová polička Slim C představuje designový doplněk pro moderní koupelnu. Hodí se k vytvoření odkládacího prostoru do sprchového koutu, nad vanu, k umyvadlu apod. Uspořádáním více kusů na sebou vytvoříte působivou sestavu s extra odkládací plochou pro vše, co potřebujete v koupelně umístit.


Série Slim

Luxusní a víceúčelové

Nástěnné poličky Slim představují designový doplněk pro moderní koupelnu. Černé a satinové poličky jsou opatřeny výrazným chromovaným čelním panelem. Umožní vám tak sladit koupelnu do nejmenšího detailu s bateriemi i ostatními koupelnovými doplňky. Rovné i rohové poličky se hodí k vytvoření odkládacího prostoru ve sprchovém koutu, nad vanu, k umyvadlu apod.

Koupelnové poličky Slim

Profesionální výrobní proces

Vyrobeno z vysoce kvalitních kovů. Rovná plocha poličky je perforovaná tak, aby se voda nedržela na povrchu, přesto však poskytuje stabilitu umístěným předmětům.


Koupelnové poličky Slim

Variabilita

Uspořádáním více kusů nad sebou vytvoříte působivou sestavu s extra odkládací plochou pro vše, co potřebujete v koupelně umístit.


Koupelnové poličky Slim

Praktické háčky

Rovná polička má po obou stranách vykrojen praktický háček pro zavěšení žínky. Uprostřed poličky je uchycen spodní háček, který udrží i těžší předmět jako je například fén. U rohové poličky nejdete spodní háčky tři. 

Technické informace

  • rozměr: 290 x 206 x 22 mm
  • materiál: eloxovaný hliník, chromovaná mosaz, prášková barva
  • barevné provedení: černá/chrom, satin/chrom, černá/černá, bílá/bílá
  • způsob montáže: vrtáním
  • záruka: 5 let

Rovná plocha poličky je perforovaná tak, aby se voda nedržela na povrchu, přesto však poskytuje stabilitu umístěným předmětům. Uprostřed poličky jsou uchyceny tři spodní háčky, které udrží i těžší předmět jako je například fén. Kombinací dvou a více kusů poliček docílíte efektní sestavy s extra odkládací plochou. Doporučujeme kombinovat s rovnou poličkou Slim S.
Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome. Montáž na čtyři hmoždinky.

5 let zárukaRavak Cleaner Chrome
Polička Slim C

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X07P576 290 x 206 x 22 mm Polička Slim C, černá/chrom 1 999
X07P578 Polička Slim C, satin/chrom 1 999
X07P650 Polička Slim C, černá/černá 1 999
X07P652 Polička Slim C, bílá/bílá 1 999

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.