Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Polička Evolution

Skleněná polička Evolution

Zaoblený přední lem poličky kopíruje design umyvadla i celého konceptu Evolution.

Série Evolution

Výjimečný a harmonický

Jedinečný na trhu, designový a přesto praktický. Takový je komplet skříněk a umyvadel Evolution typický svým harmonicky plynoucím lemem, který z umyvadla plynule přechází ke skříňce. Stylově odkazuje na vanu oceněnou Design centrem ČR jako Vynikající výrobek, se kterou tvoří výjimečný koncept pro celou koupelnu.

Koupelnový nábytek Evolution

Solitér nebo koncept

Koncept Evolution představuje ideální spojení několika protichůdných principů. Všechny jeho výrobky jsou sebevědomé solitéry, které však, umístěny dohromady, vytvářejí symfonii krásy a užitku.


Koupelnový nábytek Evolution

Dokonalé vybavení

Samodovírací zásuvky koupelnového nábytku Evolution se systémem otevírání „push/pull“ mají plný výsuv a pojmou jak kosmetiku, tak i potřebné doplňky. Zaoblený lem dodává celku eleganci.


Koupelnový nábytek Evolution

Autorský design

Neopakovatelný styl dodalo výrobkům z konceptu Evolution Studio Nosal známé svým inovativním pojetím výrobkům denní potřeby. Tvarové vyznění podtrhuje bílý lesk skříněk.

Technické informace

  • rozměry (šxhxv): 70 x 16 x 0,6 cm
  • materiál: 6mm; sklo

Skleněná polička Evolution je vyrobena z 6 mm skla a ke zdi je připevněna kovovými chromovými držáky. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme poličku kombinovat s ostatními výrobky konceptu Evolution(umyvadlem Evolution, skříňkou pod umyvadlo SD Evolution nebo SDS Evolution) a dalšími výrobky RAVAK.

Polička Evolution

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X000000399 700 x 6 x 160 Skleněná polička Evolution s chromovanými držáky 818,18 990,00 e-shop

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.