Youtube Instagram

Produkty

Pojezdová kolečka Blix

Sada horních/spodních koleček Blix

Pojezdová kolečka jsou ukrytá v horní a spodní vodící liště a starají o bezproblémový způsob otevírání dveří výrobků Blix.

Série Blix

Máte sprchový kout už řadu let? Dopřejte mu to nejlepší a prodlužte mu životnost! Sady náhradních dílů ke sprchovým koutům a dveřím Blix znovu obnoví funkci vodotěsnosti výrobku a tichého a spolehlivého chodu dveří bez zadrhávání a křížení.

Náhradní díly Blix

Svislá těsnění 

Těsnost pevných dílů zajišťuje ustavovací profil. K zatěsnění pohyblivých dílů (bezpečnostních skel o tloušťce 6 mm) jsou použity svislé těsnící lišty. Tyto průhledné lišty lze jednoduše vyměnit a znovu obnovit zatěsnění spoje mezi skly sprchových koutů a dveří Blix.


Náhradní díly Blix

Magnety

Sada magnetů se spolehlivě postará o správné dovírání dveří.


Náhradní díly Blix

Kolečka a háčky

Horní i spodní kolečka jsou připevněna na pohyblivých dveřních dílech a spolu a garantují tichý a spolehlivý chod bez zadrhávání a křížení. Díky háčkům výklopného mechanismu dveří nikde nezůstávají nedostupná místa.

Technické informace

Sada horních pojezdových koleček je univerzální ke sprchovým koutům a dveřím Blix (BLCP4, BLCP4 Sabina, BLRV2, BLRV2K, BLDP2 a BLDP4).
Sada spodních pojezdových koleček je univerzální ke sprchovým koutům a dveřím Blix (BLRV2, BLRV2K a BLDP2).
Každá sada obsahuje 2 ks pojezdových koleček.

2 roky záruka

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
D000000040 Sada horních koleček BLIX, 10° 490,-
D000000041 Sada spodních koleček BLIX, 10° 490,-

Doba dodání do 5 dnů.
Ostatní díly naleznete v Katalogu náhradních dílů, v části "Data ke stažení" nebo nás kontaktujte na tel: +420 318 427 112 nebo na nahradnidily at ravak.com.

Data ke stažení