Youtube Instagram

Baterie a doplňky

Podomítková baterie vanová/sprchová Neo

Podomítková baterie Neo s přepínačem

NO 061.00
Majestátní a elegantní. Umocní moderní styl vaší koupelny. Díky přepínači rozvede tato baterie vodu na dvě libovolná místa - do sprchy a do vany, nebo k ruční a hlavové sprše. Praktický tvar přepínače umožní ovládání i mokrou rukou a díky jeho aretaci se přepínače nevypne ani při poklesu tlaku vody. Podomítkové baterie nabízejí technické řešení zapuštěné do stěny, na povrchu zůstává pouze čistá krása pro vaše každodenní potěšení.


Série Neo

Majestátní

Zaujmou svou masivní krásou a vždy přitáhnou váš pohled. Budou vás dlouho těšit svým osobitým charisma, dokonalým zpracováním a dlouhou životností. Všechny vodovodní baterie Neo mají kartuš o průměru 40 mm. Na baterie Neo poskytujeme záruku 5 let.

Vodovodní baterie Neo

Komplexní sortiment

Nabídka zahrnuje nejen umyvadlové, ale také bidetové, vanové, sprchové i podomítkové baterie.


Vodovodní baterie Neo

Podomítkové provedení s přepínačem

Jednou z nabízených variant baterií Neo je podomítková s ergonomickým přepínačem, který se díky svému tvaru dá snadno ovládat i mokrou rukou a rozvede vodu na dvě libovolná místa, buď do sprchy a do vany nebo k ruční a hlavové sprše.


Vodovodní baterie Neo

Snadná montáž

Výměnu baterie Neo zvládnete jednoduše sami za pár minut. Umyvadlové baterie navíc mají už z výroby připojené hadičky, takže práce je o to jednodušší.

Technické informace

Tato podomítková baterie je celotělová a instaluje se přímo do zdi, není určena pro R-box. Baterie Neo lze kombinovat s ostatními výrobky RAVAK. Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome.

5 let zárukaEasySwitchRavak Cleaner ChromeSoftMoveKovové provedení
Podomítková baterie vanová/sprchová Neo

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X070020 Podomítková baterie s přepínačem NO 061.00 3 190

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.