Youtube Instagram Pinterest

Baterie a doplňky

Černá podomítková baterie 10° Free black, s přepínačem

Podomítková baterie vanová/sprchová 10° Free black, s přepínačem

TD F 061.20
Svým uložením na stěně se armatura o 10° mírně naklání směrem k uživateli. Ovládání s hladkou plochou je tak ještě příjemnější, design ještě vstřícnější a vaše spokojenost ještě větší. Podomítková baterie s povrchovou úpravou černá mat ihned upoutá pozornost a povznese vaši koupelnu na vyšší úroveň luxusu.


Série Podomítkové

Podomítkové baterie 10° Free v černém provedení nabízíme jako vanové i sprchové, a to ve variantě s přepínačem i bez, podle konkrétních podmínek v koupelně. Přepínač slouží ve vaně k přepínání mezi napouštěním přepadem a sprchováním. Ve sprchovém koutu přepíná mezi pevnou hlavovou a ruční sprchou. Série 10° Free black nabízí design hladké plochy ovládací páky.

Uložení podomítkové baterie 10° Free je na stěně o 10° nakloněno směrem k ruce. Páka se tak pohodlně uchopuje, ale přesto při koupání a sprchování nepřekáží.

Pro usnadnění montáže nabízíme i k podomítkovým bateriím 10° Free black (k typům TD F 065.20 a TD F 066.20) univerzální instalační těleso R-box. Na rozdíl od klasických podomítkových baterií je vlastní instalace R-boxu mnohem jednodušší a případná výměna vrchního, pohledového dílu, jednodušší. Prostřednictvím tohoto plastového dílu lze rozvod vody odvzdušnit, bez odstávky vody.

Technické informace

  • kartuš (průměr, materiál): 35 mm, keramická
  • barevné provedení: černá mat
  • provedení: s přepínačem, s vlastním podomítkovým tělesem - není určená pro R-box
  • záruka na baterii: 5 let
  • vhodná: k vaně 10° nebo k vanám (s napouštěním přepadem a vývodem pro ruční sprchu) nebo pro sprchové kouty, které mají pevnou hlavovou a ruční sprchu
  • doplňky k dokoupení: černé příslušenství, koupelnové doplňky 10° black

Tato podomítková baterie je celotělová a instaluje se přímo do zdi, není určena pro R-box. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme baterie 10° Free black kombinovat s ostatními výrobky konceptu 10° a dalším příslušenstvím RAVAK. Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek přípravek RAVAK Cleaner Chrome.

5 let zárukaKonceptyEasySwitchRavak Cleaner ChromeSoftMoveAutoSwitch
Černá podomítková baterie 10° Free black, s přepínačem

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X070156 TD F 061.20 Podomítková s přepínačem, černá 4 690

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.