WC Vita RimOff

Závěsné WC Vita RimOff v bílém provedení.

WC Vita RimOff, závěsný, bílá

Skladem

Dostupnost platí jen pro e-shop.

Přijďte si výrobek prohlédnout – seznam míst (2)

Dodání 2-7 dní

bez DPH 5 116 Kč

6 190 Kč

Technický popis

  • rozměry (š/h/v): 360 x 530 x 350 mm
  • materiál: jednolitá keramika, glazura bez nutnosti dodatečných povrchových úprav
  • barevné provedení: bílá
  • RimOff - technologie oplachu mísy bez klasického lemu
  • EasyFix - neviditelný systém uchycení
  • doplňky k dokoupení: WC sedátko Vita slim nebo instalační splachovací moduly a ovládací tlačítka

RimOff – technologie oplachu mísy bez klasického lemu
WC Vita RimOff vám nabízí přehledný a hygienický prostor. Mísa bez oplachového lemu nemá žádné místo, kde by se nečistoty usadily. Díky vyladěnému vnitřnímu tvaru je zaručen její dokonalý oplach. Je to ideální řešení pro ty, kteří dávají velký důraz na perfektní čistotu, hygienu a snadnou údržbu. Toaleta je navržena tak, aby vám přinesla maximální komfort a klid vědomí, že je vždy dokonale čistá.

EasyFix - neviditelný systém uchycení
Tradiční metody uchycení toalety, které zahrnují viditelné montážní prvky, jsme nahradili inovativním systémem skryté montáže EasyFix, kdy je uchycení toalety shora skrz otvory pro sedátko. Jednou z jeho hlavních výhod je estetika, protože už žádné viditelné šrouby nebo montážní prvky nebudou rušit celkový vzhled vašeho WC.
Ani na vnějšku toaletní mísy nejsou žádná špatně přístupná místa, čímž se minimalizuje možnost usazování nečistot a bakterií. Závěsný systém toaletní mísy pak usnadňuje úklid podlahy pod ní.

K WC doporučujeme dokoupit instalační instalační splachovací modul, ovládací tlačítko a sedátko vybavené zpomalovacím systémem SoftClose - WC sedátko Vita slim. Sedátko lze z WC jednoduše vyjmout a dokonale vyčistit prostor pod ním. V bílé nebo černé variantě.

RAVAK doporučuje:

  • vhodnou kombinaci splachovací nádržky (instalačního modulu) se závěsným WC typu RimOff konzultujte se svým instalatérem (dodavatelem)
  • nevhodná kombinace může ovlivnit dynamiku splachované vody z nádržky s případným přesahem přes okraj mísy
  • WC s technologií RimOff doporučujeme použít s modulem RAVAK nebo moduly s úpravou splachovacího množství na 4,5 l vody

Pro moderní koupelny a toalety

Vybavte si toaletní místnost či koupelnu podle vašich potřeb. Závěsné záchodové a bidetové mísy Ravak se připojují přímo na zeď, stojící WC kombi se upevňují k podlaze. V nabídce najdete také instalační moduly, designová WC prkénka, splachovací tlačítka a další doplňky.

Pro moderní koupelny a toalety

Technologie, která zajistí čistotu

Už žádný široký lem uvnitř mísy. Dokonalou čistotu povrchu toaletních mís RAVAK přináší bezlemová technologie RimOff. Po každém spláchnutí voda cirkuluje po celém vnitřku toalety a perfektně ji opláchne.

Technologie, která zajistí čistotu

Inteligentní sedátko

Také vždy nadskočíte, když prkénko dopadne na WC? Se sedátky RAVAK se vám to už nikdy nestane. Panty SoftClose zajistí, že sedák s víkem se bude vždy pomalu a tiše sklápět. Navíc můžete mít WC dokonale čisté. Sedátko jde jednoduše sundat, a tak prostor pod ním můžete bez potíží vyčistit.

Inteligentní sedátko

Instalace bez rušivých detailů

Už žádné viditelné šrouby nebo montážní prvky nebudou rušit celkový vzhled vašeho WC. Inovativní systém skryté montáže EasyFix umožňuje uchycení toalety shora skrz otvory pro sedátko. Závěsný systém navíc usnadňuje úklid podlahy.

Instalace bez rušivých detailů

Výroba a kvalita na 100 % pod kontrolou

WC a bidety vyrábíme z tradičního materiálu – keramiky. Chrání je kvalitní glazura, která zaručuje dlouhou životnost a jednoduchou údržbu. Tyto výrobky se rodí ve vlastním výrobním závodě. A tak na ně můžeme aplikovat vlastní vývoj a jejich výrobu máme pod stoprocentní kontrolou.

Výroba a kvalita na 100 % pod kontrolou

10 let záruka

Na všechny toalety a bidety poskytujeme prodlouženou záruku na 10 let.

Parametry

SIČ

X01860

Tvar

Závěsné WC

Řada

WC a bidety

Barva

Bílá

EAN

8592626071998

Délka obalu

53 cm

Šířka obalu

38 cm

Výška obalu

38 cm

Hmotnost

22 kg

Záruka (v měsících)

120