Vanová zástěna BVS2

Luxusní dvoudílná zástěna na obdélníkové vany s vysoce kvalitními kovovými úchyty. Sklo je opatřeno ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc®. Levá varianta.

Varianta

Levá

BVS2-100 L chrom+transparent (včetně B SETU)

Skladem méně než 5 kusů

Dodání 2-7 dní

bez DPH 10 653 Kč

Doprava zdarma

12 890 Kč

Technický popis

  • rozměry: 100x150 cm
  • typové provedení: levá (L)
  • barevné provedení: B SET (úchyty a panty) v provedení chrom
  • výplň z bezpečnostního skla: 8/6 mm; Transparent

Zástěna se skládá jednoho pevného a jednoho pohyblivého dílu, s kterým lze pohybovat do vnějšího prostoru mimo vanu. Vysoce kvalitní kovové chromované panty spolu s tvrzeným sklem (tloušťka 8 mm pevné části a 6 mm pohyblivé části) zaručuje kvalitu a odlehčený design. Vanovou zástěnu lze instalovat k obdélníkovým vanám (City, City Slim, Formy 01, Formy 01 Slim, Formy 02, Formy 02 Slim, 10°, 10° Slim, Chrome, Chrome Slim, Classic II, Campanula II, Vanda II) nebo na jakoukoliv klasickou obdelníkovou vanu s rovným horním lemem.

Sprchování i cákání bez obav

Užijte si koupel opravdu bez starostí. Vanová zástěna zajistí, že podlaha zůstane suchá a bezpečná a umožní vám i plnohodnotné sprchování.

Sprchování i cákání bez obav

Pevnou, nebo pohyblivou?

Sprchové zástěny potěší zvláště svou praktickou funkcí. Nabízíme zástěny pevně ukotvené nebo naopak pohyblivé, které nabízí široký pohodlný vstup s různými způsoby úsporného skládání dovnitř vany.

Pevnou, nebo pohyblivou?

Řešení pro atypické vany

K rohovým a asymetrickým vanám vyvíjí naši designéři zástěny na míru, takže tvar vany dokonale kopírují. Myslíme také na sladění vany a zástěny s celkovým stylem koupelny. Proto nabízíme varianty dekorů výplní i barev rámů – bílá, černá, lesk chromu nebo satin.

Řešení pro atypické vany

Vyladěné na 100 %

Při výrobě zástěn využíváme naše mnohaleté zkušenosti s vývojem a výrobou sprchových koutů. Proto máme dokonale vyladěné výrobní postupy, které zaručují mimořádnou pevnost a spolehlivost. Myslíme ale i na běžný provoz u vás doma. Bezpečnostní skleněné výplně jsou ošetřeny patentovanou technologií RAVAK AntiCalc®. Ta brání usazování vodního kamene, aby zástěna vydržela dlouho krásná a čistá.

Vyladěné na 100 %

Hodí se ke každé vaně

Zástěnu můžete jednoduše instalovat také dodatečně na téměř jakoukoli klasickou obdélníkovou vanu s rovným horním lemem, včetně plechových a litinových.

Hodí se ke každé vaně

Jednoduchá montáž

Instalaci zástěny ke zdi zvládne každý pomocí několika šroubů.

Jednoduchá montáž

Parametry

Obj. čísla výrobků

7ULA0A00Z1, D01000A072

SIČ

7ULA0A00Z1SET

Tvar

K obdélníkovým vanám

Řada

Vanové zástěny

Barva

Chrom

Výplň

Transparent

Typ výplně

Sklo

EAN

8595096894586, 8595096893978

Hmotnost

35,6 kg

Otevírání dveří

Pantová do prostoru

Montážní rozměry

1000x1500

Záruka (v měsících)

24

Technický nákres

Řešení na míru

Nevybrali jste si? Sestavte si výrobek atypických rozměrů vyhovující vašim prostorovým možnostem, ať už jde o šířku, hloubku nebo výšku.

Přejít na konfigurátor
Řešení na míru