Vanová zástěna BVS1

Jednodílné sklo k zástěně na obdélníkové vany. Sklo je opatřeno ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc®. Otočitelný výrobek pro levou i pravou variantu. B SET obsahuje kvalitní kovové úchyty a objednává se zvlášť.

BVS1-80 vanová zástěna chrom+transparent

Skladem méně než 5 kusů

Přijďte si výrobek prohlédnout – seznam míst (1)

Dodání 2-7 dní

bez DPH 3 793 Kč

4 590 Kč

Technický popis

  • rozměry: 80 cm
  • typové provedení: otočitelný výrobek (L/P)
  • barevné provedení: B SET (kovové úchyty) v provedení chrom - nutno objednat zvlášť
  • výplň z bezpečnostního skla: 8 mm; Transparent
  • výška: 150 cm

Zástěna se skládá z úchytů a jednoho pevného dílu, s kterým nelze pohybovat. Vysoce kvalitní kovové chromované úchyty spolu s 8 mm tvrzeným sklem zaručují kvalitu a luxusní vzhled. Vanovou zástěnu lze instalovat k obdélníkovým vanám (City, City Slim, Formy 01, Formy 01 Slim, Formy 02, Formy 02 Slim, 10°, 10° Slim, Chrome, Chrome Slim, Classic II, Campanula II, Vanda II) nebo na jakoukoliv klasickou obdelníkovou vanu s rovným horním lemem. Výška zástěny je 1500 mm.
Vanová zástěna je dodávána ve složení: skleněný díl v jednom balení. V druhém díle balení (B SET) jsou kovové části. Obě části výrobku je nutno objednat samostatně (skla + B SET).

Sprchování i cákání bez obav

Užijte si koupel opravdu bez starostí. Vanová zástěna zajistí, že podlaha zůstane suchá a bezpečná a umožní vám i plnohodnotné sprchování.

Sprchování i cákání bez obav

Pevnou, nebo pohyblivou?

Sprchové zástěny potěší zvláště svou praktickou funkcí. Nabízíme zástěny pevně ukotvené nebo naopak pohyblivé, které nabízí široký pohodlný vstup s různými způsoby úsporného skládání dovnitř vany.

Pevnou, nebo pohyblivou?

Řešení pro atypické vany

K rohovým a asymetrickým vanám vyvíjí naši designéři zástěny na míru, takže tvar vany dokonale kopírují. Myslíme také na sladění vany a zástěny s celkovým stylem koupelny. Proto nabízíme varianty dekorů výplní i barev rámů – bílá, černá, lesk chromu nebo satin.

Řešení pro atypické vany

Vyladěné na 100 %

Při výrobě zástěn využíváme naše mnohaleté zkušenosti s vývojem a výrobou sprchových koutů. Proto máme dokonale vyladěné výrobní postupy, které zaručují mimořádnou pevnost a spolehlivost. Myslíme ale i na běžný provoz u vás doma. Bezpečnostní skleněné výplně jsou ošetřeny patentovanou technologií RAVAK AntiCalc®. Ta brání usazování vodního kamene, aby zástěna vydržela dlouho krásná a čistá.

Vyladěné na 100 %

Hodí se ke každé vaně

Zástěnu můžete jednoduše instalovat také dodatečně na téměř jakoukoli klasickou obdélníkovou vanu s rovným horním lemem, včetně plechových a litinových.

Hodí se ke každé vaně

Jednoduchá montáž

Instalaci zástěny ke zdi zvládne každý pomocí několika šroubů.

Jednoduchá montáž

Parametry

SIČ

7U840A00Z1

Řada

Vanové zástěny

Barva

Chrom

Výplň

Transparent

Typ výplně

Sklo

EAN

8595096894609

Délka obalu

69 cm

Šířka obalu

4 cm

Výška obalu

152 cm

Hmotnost

26,094 kg

Otevírání dveří

Pevná

Montážní rozměry

800 x 1500

Záruka (v měsících)

24

AntiCalc

Ano

Technický nákres

Řešení na míru

Nevybrali jste si? Sestavte si výrobek atypických rozměrů vyhovující vašim prostorovým možnostem, ať už jde o šířku, hloubku nebo výšku.

Přejít na konfigurátor
Řešení na míru