Vana Rosa I

Rosa I vznikla pro milovníky koupání i milovníky sprchování. Pro rodiny s malými dětmi i pro lidi, co ocení ve vaně sedátko. Rosa I je prostě pro každého. Levá varianta.

Rozměr

140

Varianta

Levá

Vana ROSA 140x105 L

Skladem méně než 5 kusů

Dodání do 6–7 dnů

bez DPH 8 256 Kč

Doprava zdarma

9 990 Kč

Technický popis

  • rozměry: 140 x 105 cm
  • materiál: litý akrylát
  • varianta vyztužení: LA - sklolaminát
  • objem: 210 l
  • provedení: levé (L)
  • vanová zástěna: CVSK1, VSK2
  • doplňky k dokoupení: podpora, čelní panel, vanový odtokový komplet, vanová stojánková baterie "vodopád" RS 025

Vanu Rosa I lze doplnit vanovou zástěnou VSK2 nebo CVSK1. Jako doplňky doporučujeme čelní panel, vanový odtokový komplet. Čelní panel je kompatibilní pro levé i pravé provedení vany. Na vanu navazuje koncept výrobků pro celou koupelnu.

Design, který si zamilujete

Tvar této vany si zamiluje celá rodina. Má pozvolnou opěrnou část pro stoprocentní pohodlí. Součástí lemu je sedátko, které oceníte během sprchování i při koupání s dětmi.

Design, který si zamilujete

Zástěna promění vanu ve sprchu

Rosa I je variabilní vana, která vám dá vše, co potřebujete. Pohodlné koupání. Pohodlné sezení. A také pohodlné sprchování – stačí k ní přidat naši vanovou zástěnu.

Zástěna promění vanu ve sprchu

Obložení za pár minut

Vana je určena k obložení. Preferujete rychlé a jednoduché řešení? Zvolte panely z akrylátu. Instalace zabere jen pár minut a prostor pod vanou bude stále snadno přístupný.

Obložení za pár minut

Slaďte koupelnu do stylu Rosa

Koupelnový koncept Rosa je založený na principu asymetrie. Zkombinujte výrobky z tohoto konceptu dohromady a vaše koupelna bude ladit. Přidejte si k vaně ještě nábytek a umyvadlo s asymetrickým vnitřním prostorem.

Slaďte koupelnu do stylu Rosa

Materiál v té nejvyšší kvalitě

Používáme jen nejkvalitnější litý akrylát, který zaručuje odolnost proti poškrábání, barevnou stálost a chemickou odolnost. Tento lesklý a neporézní povrch se dobře čistí a má antibakteriální vlastnosti.

Materiál v té nejvyšší kvalitě

Doživotní záruka

Za kvalitou našich van si stojíme. Díky použití nejkvalitnějších materiálů, moderním technologiím a několikastupňové kontrole kvality vám můžeme na všechny vany RAVAK poskytnout doživotní záruku.

Parametry

SIČ

CI01000000

Tvar

Rohové

Řada

Vany

Materiál

Hliník/plast

EAN

8595096813945

Délka obalu

143 cm

Šířka obalu

107 cm

Výška obalu

50 cm

Hmotnost

23 kg

Možnost vanové zástěny

1

Technický nákres

Příslušenství