Vana Classic II

Classic II je moderní obdélníková vana, která výborně pracuje s prostorem. Kolmé boční stěny zajišťují velkorysý vnitřní prostor pro největší pohodlí. I při sprchování.

Rozměr

Vana CLASSIC II 120x70

Skladem méně než 5 kusů

Dodání 2-7 dní

bez DPH 6 107 Kč

Doprava zdarma

7 390 Kč

Technický popis

  • rozměry: 120 x 70 cm
  • materiál: litý akrylát
  • varianta vyztužení: LA - sklolaminát
  • objem: 125 l
  • vanová zástěna: VS2, VS3, VS5, PVS1, BVS1, BVS2, CVS2
  • doplňky k dokoupení: podpora, vanový odtokový komplet

Vanu lze doplnit vanovou zástěnou CVS2, VS2, VS3, VS5, PVS1, NVS1, BVS1, BVS2. Vana je vyztužena sklolaminátem (LA). Na vanu nelze instalovat vanový odtokový komplet s napouštěním přepadem II. Široké dno vany, kterou doplníte o vanovou zástěnu, zaručí i bezpečné a komfortní sprchování bez rozstřikování vody v koupelně. Na vanu navazuje Koncept Classic, který zahrnuje umyvadla, nábytek, zrcadlo a baterie.

Úzká a přesto prostorná

Classic II je pohodlná i při šířce 70 cm. Lemy jsou úzké, aby zabíraly co nejméně místa ve vaší koupelně. Komfort zajišťuje větší sklon bočních stran, který vaně přidává více vnitřního prostoru.

Úzká a přesto prostorná

Délka už od 120 cm

Dopřejte si koupel i v malé místnosti. Velikost Classic II začíná na délce 120 cm. Vejde se tak nejen do malých koupelen, ale také do výklenků. Pokud k ní přidáte ještě vanové dveře, vytvoříte sprchový kout, ve kterém můžete kdykoliv relaxovat.

Délka už od 120 cm

Zástěna promění vanu ve sprchu

Bezpečné ploché dno a přímé vertikální stěny jsou ideální pro sprchování. Stačí vanu doplnit o jednu z našich zástěn, aby voda nestříkala ven.

Zástěna promění vanu ve sprchu

Obložení za pár minut

Vana je určena k obložení. Preferujete rychlé a snadné řešení? Zvolte bílé čelní a boční panely z MDF nebo akrylátu, které prosvětlí vaši koupelnu. Instalace trvá jen pár minut.

Obložení za pár minut

Celá koupelna ve stylu Classic

Jednoduché tvary, praktický přístup a čisté linie. Vylaďte si interiér koupelny v jednom stylu. Koncept Classic obsahuje všechny produkty, které jsou potřeba k vybavení koupelny.

Celá koupelna ve stylu Classic

Materiál v té nejvyšší kvalitě

Používáme jen nejkvalitnější litý akrylát, který zaručuje odolnost proti poškrábání, barevnou stálost a chemickou odolnost. Tento lesklý a neporézní povrch se dobře čistí a má antibakteriální vlastnosti.

Materiál v té nejvyšší kvalitě

Doživotní záruka

Za kvalitou našich van si stojíme. Díky použití nejkvalitnějších materiálů, moderním technologiím a několikastupňové kontrole kvality vám můžeme na všechny vany RAVAK poskytnout doživotní záruku.

Parametry

SIČ

CC11000000

Tvar

Obdélníkové

Řada

Vany

EAN

8592626056940

Délka obalu

125 cm

Šířka obalu

72 cm

Výška obalu

50 cm

Hmotnost

16,96 kg

Možnost vanové zástěny

Ano

Objem

125

Záruka (v měsících)

120

Technický nákres