Vana Asymmetric

Rohová vana Asymmetric vás potěší svou cenou a rozměrem. Nabízí totiž maximum místa a pohodlí pro relax a přitom se vejde i do menší koupelny. Levá varianta.

Rozměr

150

Varianta

Levá

Vana ASYMMETRIC 150x100 L

Skladem méně než 5 kusů

Dodání do 6–7 dnů

bez DPH 7 926 Kč

Doprava zdarma

9 590 Kč

Technický popis

  • rozměry: 150x100 cm
  • materiál: litý akrylát
  • varianta vyztužení: LA - sklolaminát
  • objem: 190 l
  • provedení: levá (L)
  • vanová zástěna: ne
  • doplňky k dokoupení: podpora, čelní panel, vanový odtokový komplet,vanové stojánkové baterie "vodopád" CR 025, RS 025, WF 025

K vaně Asymmetric je možné zakoupit vanový odtokový komplet a čelní panel. Nelze ji doplnit o podhlavník nebo vanovou zástěnu. Vana je vyztužena sklolaminátem (LA).

Chytrý přístup k prostoru

Asymetrická geometrie slouží k tomu, aby bylo uvnitř vany co nejvíc místa a přitom nezabírala tolik místa v koupelně. Zároveň má vana díky pootočení více odkládacího prostoru a praktické sedátko.

Chytrý přístup k prostoru

Obložení za pár minut

Vana je určena k obložení. Preferujete rychlé a jednoduché řešení? Zvolte panely z akrylátu. Instalace zabere jen pár minut a prostor pod vanou bude stále snadno přístupný.

Obložení za pár minut

Materiál v té nejvyšší kvalitě

Používáme jen nejkvalitnější litý akrylát, který zaručuje odolnost proti poškrábání, barevnou stálost a chemickou odolnost. Tento lesklý a neporézní povrch se dobře čistí a má antibakteriální vlastnosti.

Materiál v té nejvyšší kvalitě

Doživotní záruka

Za kvalitou našich van si stojíme. Díky použití nejkvalitnějších materiálů, moderním technologiím a několikastupňové kontrole kvality vám můžeme na všechny vany RAVAK poskytnout doživotní záruku.

Parametry

SIČ

C441000000

Tvar

Rohové

Řada

Vany

Materiál

Hliník/sklo

EAN

8595096873406

Délka obalu

151 cm

Šířka obalu

103 cm

Výška obalu

50 cm

Hmotnost

25 kg

Technický nákres