Sprchový kout Brilliant BSDPS

Rohový sprchový kout Brilliant v provedení lesklý chrom a s výplní z čirého skla s ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc®. Pantový systém otevírání. Výrobek je složen ze sprchových dveří a pevné stěny. Levá varianta.

Varianta

Levá

Nevybrali jste si? Vytvořte si kout na míru

BSDPS 80x80 L chrom+transparent (včetně B SETU)

Skladem méně než 5 kusů

Dodání 2-7 dní

bez DPH 23 711 Kč

Doprava zdarma

28 690 Kč

Technický popis

  • rozměry: 80x80 cm
  • typové provedení: levé (L)
  • barevné provedení: B SET (panty, madla, úchyty) v provedení lesklý chrom
  • výplň z bezpečnostního skla: 6/8 mm; Transparent
  • výška výrobku: 195 cm

Výrobek se skládá ze sprchových dveřích dvoudílných (s jedním pevným dílem a s jedním pohyblivým, který tvoří otočné dveře) a z pevné stěny jednodílné. Levá nebo pravá varianta výrobku je dána umístěním pantů otočných dveří při pohledu zvenku. Zdvihový mechanismus zajistí aretaci dveří v základní poloze, jejich automatické dovírání a nadzvednutí nad prahovou lištu při otevírání. Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničky RAVAK Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí. Sprchový kout BSDPS je dodáván ve složení: skleněný kout v jednom balení. V druhém balení (B SET) jsou kovové části a 1 ks dlouhého držáku.

Kombinace masivních kovových prvků a kvalitního pochromování zaručuje nejvyšší možnou kvalitu všech kovových elementů. Díky tomu můžeme garantovat velmi dlouhou životnost všech těchto prvků B SETU - byla potvrzena testem životnosti 30 let. Držáky skla Brilliant zajišťují maximální stabilitu výrobku.

Sprchové kouty řady Brilliant se dokáží přizpůsobit stavebním nepřesnostem. Konečné ustavení výrobku lze seřídit až o 12 mm na každé straně. .

Před montáží výrobku věnujte pozornost technickým dokumentům v záložce "Data ke stažení", číslice uvedená v názvu konkrétního výrobku, neudává jeho přesný rozměr.

Klenot mezi sprchovými kouty

Elegance, cit pro detail, nadčasový vzhled. Brilliant je místo, kde se budete cítit dokonale, obklopeni dokonalým designem.

Klenot mezi sprchovými kouty

Sprcha na celý život

Kombinace masivních kovových prvků a odolného pochromování zaručuje nejvyšší možnou kvalitu všech kovových elementů. Testem životnosti na 30 let můžeme garantovat jejich dlouholetou funkčnost.

Sprcha na celý život

Koupelna bude v suchu

Dveře sprchového koutu nic nepropustí. Dovnitř, ani ven. Pomocí zdvihového pantového mechanismu se samy dovřou a perfektně utěsní.

Koupelna bude v suchu

Úklid za chviličku

Promyšlený design zjednodušuje úklid sprchy. Panty jsou zevnitř sprchového koutu zapuštěny do skla a tak ulehčují jeho údržbu.

Úklid za chviličku

Štít proti usazeninám

I ta nejčistší voda zanechává stopy. A to je (vodní) kámen úrazu. Skla chráníme patentovanou technologií RAVAK AntiCalc®. Ta působí proti usazování vodního kamene a úklid tak bude zase o něco lehčí.

Štít proti usazeninám

Kout snadno seřídíte

Sprchové kouty Brilliant se dokáží přizpůsobit i stavebním nerovnostem. Ustavení výrobku snadno seřídíte až o 12 milimetrů.

Kout snadno seřídíte

Záruka 5 let

Za kvalitou našich výrobků si stojíme. Proto ke sprchovému koutu získáte prodlouženou pětiletou záruku.

Parametry

Obj. čísla výrobků

0UL44A00Z1, D01000A076

SIČ

0UL44A00Z1SET

Tvar

Rohové sprchové kouty

Řada

Sprchové kouty Brilliant

Barva

Chrom

Výplň

Transparent

Typ výplně

Sklo

EAN

8595096894012, 8595096894326

Hmotnost

69,279 kg

Otevírání dveří

Pantové do prostoru

Montážní rozměry

783-795x783-795x1950
vstup 527 mm

Záruka (v měsících)

60

AntiCalc

Ano

Technický nákres

Videa k produktu

Řešení na míru

Nevybrali jste si? Sestavte si výrobek atypických rozměrů vyhovující vašim prostorovým možnostem, ať už jde o šířku, hloubku nebo výšku.

Přejít na konfigurátor
Řešení na míru