R-box Vertical O2, základní těleso pro 2-cestné podomítkové baterie

Základní těleso R-box Vertical O2 RB 07E.50 pro podomítkové baterie řady Espirt a Eleganta.

RB 07E.50 Základní těleso pro podomítkové baterie, R-box Vertical 1/2

Skladem méně než 5 kusů

Dostupnost platí jen pro e-shop.

Dodání 2-7 dní

bez DPH 4 207 Kč

5 090 Kč

Technický popis

  • rozměry: flexibilita uložení do hloubky 55-65 mm
  • určené: pro 2-cestné podomítkové baterie řady Espirit ES 065.00.O2.RB07E a Eleganta EL 065.00.O2.RB07E
  • montáž: velmi snadná a bezpečná
  • instalace: na sádrokarton nebo do klasické zděné příčky
  • záruka: 10 let

R-box je univerzální instalační systém pro 2-cestné podomítkové baterie, který je zabudován ve zdi. Spodní část baterie integrovaná do R-boxu je vyrobena z kvalitní mosazi, stejně tak jako vrchní část baterie. Na rozdíl od klasických podomítkových baterií je montáž do R-boxu mnohem jednodušší, stejně tak jako případná výměna vrchního pohledového dílu. Vrchní pohledová část 2-cestné podomítkové baterie řady Espirit nebo Eleganta se osazuje až po kompletním dokončení koupelny, a proto budete mít jistotu, že baterie se před konečným dokončení stavebních úprav neponičí, nebo že ze stavby zcela nezmizí.

R-box obsahuje materiál pro přichycení ke stěně, nezahrnuje přípojky pro vedení vody ani jiný vodoinstalační materiál. R-box obsahuje pracovní plastový krycí díl vnitřního těla baterie uloženého v R-boxu, který i při demontáži vrchního dílu baterie zachovává rozvod vody v koupelně plně funkční. Prostřednictvím tohoto plastového dílu lze rozvod vody odvzdušnit, bez odstávky vody.

Sladěný design s bateriemi

Investovali jste do sprchového koutu, který se vám skutečně líbí, a z jeho užívání se pravděpodobně budete těšit léta. Neničte si konečnou podobu celého díla detaily, které by vám mohly celkový dojem kazit. Příslušenství a doplňky k vodovodním bateriím jsme sladili do poslední součásti tak, aby designem odpovídaly kolekcím baterií a tvořily s nimi i s ostatním vybavením koupelky logický celek.

Sladěný design s bateriemi

Výběr komponentů

Svůj sprchový kout si pomocí široké škály příslušenství můžete přizpůsobit tak, aby plnil veškerá vaše přání. Máte připravený vývod vody a vodovodní baterii? Tím možnosti nekončí. Hlavové a ruční sprchy mohou mít různé tvary, sprchové hadice zase různé materiály i délky, a aby vás sprchování neobtěžovalo, můžete využít i držáky sprchy. Pro všechny, které nebaví výběr jednotlivých komponentů, máme sprchové a vanové sety, které obsahují vše potřebné.

Výběr komponentů

100% poctivá výroba

Jako výrobce koupelnového vybavení přesně víme, jak vysoce jsou materiály v koupelně namáhány. Dodržujeme proto nejvyšší standardy evropské kvality a používáme takové komponenty, aby naše výrobky skutečně vydržely a vám mohly dlouho sloužit.

100% poctivá výroba

Parametry

SIČ

X070234

Tvar

R-boxy

Řada

Příslušenství k bateriím

EAN

8592626064143

Délka obalu

14,2 cm

Šířka obalu

14 cm

Výška obalu

11,7 cm

Hmotnost

1,4 kg

Záruka (v měsících)

120

Technický nákres