R-box Multi, základní těleso pro podomítkové baterie

Základní těleso R-box Multi RB 071.50 pro dvoucestné a třícestné podomítkové baterie řady Chrome a Chrome II.

RB 071.50 Základní těleso pro podomítkové baterie, R-box Multi

Skladem méně než 5 kusů

Dostupnost platí jen pro e-shop.

Přijďte si výrobek prohlédnout – seznam míst (4)

Dodání 2-7 dní

bez DPH 2 388 Kč

2 890 Kč

Technický popis

  • rozměry: vysoká flexibilita uložení do hloubky 85 - 100 mm
  • vhodné: R-box Multi je připraven i pro standardní čtyřcestnou podmítkovou baterii. V případě instalace třícestné podmítkové baterie je potřeba zaslepit jeden vývod R-boxu Multi.
  • určené: pro vícecestné podomítkové baterie (např. pro CR II 067.00CR) - rozvod vody na 3 místa
  • instalace: na sádrokarton nebo do klasické zděné příčky
  • záruka: 10 let

R-box Multi je univerzální vícecestný instalační systém termostatické vícecestné podomítkové baterie (CR 067.00), který je zabudován ve zdi. Spodní část baterie integrovaná do R-boxu je vyrobena z kvalitní mosazi, stejně tak jako vrchní část baterie. Na rozdíl od klasických podomítkových baterií je montáž R-boxu mnohem jednodušší, stejně tak jako případná výměna vrchního, pohledového dílu.

Sladěný design s bateriemi

Investovali jste do sprchového koutu, který se vám skutečně líbí, a z jeho užívání se pravděpodobně budete těšit léta. Neničte si konečnou podobu celého díla detaily, které by vám mohly celkový dojem kazit. Příslušenství a doplňky k vodovodním bateriím jsme sladili do poslední součásti tak, aby designem odpovídaly kolekcím baterií a tvořily s nimi i s ostatním vybavením koupelky logický celek.

Sladěný design s bateriemi

Výběr komponentů

Svůj sprchový kout si pomocí široké škály příslušenství můžete přizpůsobit tak, aby plnil veškerá vaše přání. Máte připravený vývod vody a vodovodní baterii? Tím možnosti nekončí. Hlavové a ruční sprchy mohou mít různé tvary, sprchové hadice zase různé materiály i délky, a aby vás sprchování neobtěžovalo, můžete využít i držáky sprchy. Pro všechny, které nebaví výběr jednotlivých komponentů, máme sprchové a vanové sety, které obsahují vše potřebné.

Výběr komponentů

100% poctivá výroba

Jako výrobce koupelnového vybavení přesně víme, jak vysoce jsou materiály v koupelně namáhány. Dodržujeme proto nejvyšší standardy evropské kvality a používáme takové komponenty, aby naše výrobky skutečně vydržely a vám mohly dlouho sloužit.

100% poctivá výroba

Parametry

SIČ

X070074

Tvar

R-boxy

Řada

Příslušenství k bateriím

EAN

8592626015404

Délka obalu

20 cm

Šířka obalu

12,5 cm

Výška obalu

11 cm

Hmotnost

1,771 kg

Záruka (v měsících)

120

Technický nákres