Polička skleněná Chrome

Skleněná polička Chrome. V provedení lesklý chrom a matné sklo.

CR 500.00CR Polička skleněná, chrom

Skladem méně než 5 kusů

Dodání 2-7 dní

bez DPH 1 115 Kč

1 349 Kč

Technický popis

  • rozměr: 64 cm
  • barevné provedení: CR: chrome - lesklý chrom, matné sklo
  • způsob montáže: vrtáním, montáž skla pískováním nahoru (matné sklo)
  • součást konceptu: Chrome
  • záruka: 5 let

Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome. Montáž na čtyři hmoždinky a dvě ustavovací kovové upínací desky. Rozteč šroubků je 16 mm.

Sladěný design s bateriemi

Investovali jste do sprchového koutu, který se vám skutečně líbí, a z jeho užívání se pravděpodobně budete těšit léta. Neničte si konečnou podobu celého díla detaily, které by vám mohly celkový dojem kazit. Příslušenství a doplňky k vodovodním bateriím jsme sladili do poslední součásti tak, aby designem odpovídaly kolekcím baterií a tvořily s nimi i s ostatním vybavením koupelky logický celek.

Sladěný design s bateriemi

Výběr komponentů

Svůj sprchový kout si pomocí široké škály příslušenství můžete přizpůsobit tak, aby plnil veškerá vaše přání. Máte připravený vývod vody a vodovodní baterii? Tím možnosti nekončí. Hlavové a ruční sprchy mohou mít různé tvary, sprchové hadice zase různé materiály i délky, a aby vás sprchování neobtěžovalo, můžete využít i držáky sprchy. Pro všechny, které nebaví výběr jednotlivých komponentů, máme sprchové a vanové sety, které obsahují vše potřebné.

Výběr komponentů

100% poctivá výroba

Jako výrobce koupelnového vybavení přesně víme, jak vysoce jsou materiály v koupelně namáhány. Dodržujeme proto nejvyšší standardy evropské kvality a používáme takové komponenty, aby naše výrobky skutečně vydržely a vám mohly dlouho sloužit.

100% poctivá výroba

Parametry

SIČ

X07P195

Řada

Příslušenství k bateriím

Barva

Chrom lesklý

EAN

8592626005351

Délka obalu

54 cm

Šířka obalu

14 cm

Výška obalu

10 cm

Hmotnost

2,142 kg

Záruka (v měsících)

60

Technický nákres

Videa k produktu