OUTLET

Pevná stěna vanová APSV

Pevný díl, který nelze použít samostatně, ale s vanovými dveřmi AVDP3 umožní dokonale utěsnit prostor kolem vany. V provedení matný chrom a s výplní z čirého skla s ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc®. Otočitelný výrobek pro levou i pravou variantu.

Rozměr

75x137

Barva

Satin

Výplň

Transparent

APSV 75, satin+transparent

Skladem: 2 ks

Dostupnost platí jen pro e-shop.

Dodání 2-7 dní

bez DPH 922 Kč

1 116 Kč

Technický popis

  • rozměry: 75x137 cm
  • typové provedení: otočitelný výrobek (L/P)
  • barevné provedení: satin - matný chrom
  • výplň z bezpečnostního skla: 3 mm; Transparent

Pevná stěna se skládá z jednoho pevného dílu. Konstrukce je vyrobena ze silnostěnných profilů s kvalitní povrchovou úpravou a maximální těsností. Vanovou stěnu APSV nelze instalovat samostatně. Vanové dveře AVDP3 v kombinaci s pevnou stěnou APSV lze instalovat k obdélníkovým vanám (Classic, Classic II, Campanula II, Vanda II) nebo na jakoukoliv klasickou obdélníkovou vanu s rovným horním lemem. Standardní výška stěny je 1370 mm. Dveře s pevnou stěnou se spojí rohovým profilem, který je součástí pevné stěny. Otočením vanových dveří AVDP3 o 180° získáme variantu vstupu zprava či zleva. Pomocí nastavovacího profilu ANPV je možné výrobky rozšířit o 20 mm.

Sprchování i cákání bez obav

Užijte si koupel opravdu bez starostí. Vanová zástěna zajistí, že podlaha zůstane suchá a bezpečná a umožní vám i plnohodnotné sprchování.

Sprchování i cákání bez obav

Pevnou, nebo pohyblivou?

Sprchové zástěny potěší zvláště svou praktickou funkcí. Nabízíme zástěny pevně ukotvené nebo naopak pohyblivé, které nabízí široký pohodlný vstup s různými způsoby úsporného skládání dovnitř vany.

Pevnou, nebo pohyblivou?

Řešení pro atypické vany

K rohovým a asymetrickým vanám vyvíjí naši designéři zástěny na míru, takže tvar vany dokonale kopírují. Myslíme také na sladění vany a zástěny s celkovým stylem koupelny. Proto nabízíme varianty dekorů výplní i barev rámů – bílá, černá, lesk chromu nebo satin.

Řešení pro atypické vany

Vyladěné na 100 %

Při výrobě zástěn využíváme naše mnohaleté zkušenosti s vývojem a výrobou sprchových koutů. Proto máme dokonale vyladěné výrobní postupy, které zaručují mimořádnou pevnost a spolehlivost. Myslíme ale i na běžný provoz u vás doma. Bezpečnostní skleněné výplně jsou ošetřeny patentovanou technologií RAVAK AntiCalc®. Ta brání usazování vodního kamene, aby zástěna vydržela dlouho krásná a čistá.

Vyladěné na 100 %

Hodí se ke každé vaně

Zástěnu můžete jednoduše instalovat také dodatečně na téměř jakoukoli klasickou obdélníkovou vanu s rovným horním lemem, včetně plechových a litinových.

Hodí se ke každé vaně

Jednoduchá montáž

Instalaci zástěny ke zdi zvládne každý pomocí několika šroubů.

Jednoduchá montáž

Parametry

SIČ

95030U02Z1

Tvar

K obdélníkovým vanám

Řada

Vanové zástěny

Barva

Satin

Výplň

Transparent

Typ výplně

Sklo

EAN

8595096867122

Délka obalu

72 cm

Šířka obalu

5 cm

Výška obalu

139 cm

Hmotnost

10,3 kg

Otevírání dveří

Pevný díl

Montážní rozměry

720-755x1370

Záruka (v měsících)

24

AntiCalc

Ano

Technický nákres