Youtube Instagram Pinterest

Nábytek, umyvadla a WC

Ovládací tlačítko Chrome černé

Černé ovládací tlačítko Chrome

Doladí vaši toaletu k dokonalosti. Designem ladí zejména k vybavení koupelny a toalet ze série Chrome. Mechanismus tlačítek je integrován do stěny, takže nenarušuje jejich estetickou jednotnost.


Série Příslušenství

Sanitární keramika dnes už představuje vysoce sofistikované a komplexní řešení, které vám její užívání usnadní a zpříjemní. Proto k samotným WC a bidetům RAVAK nabízíme i široký sortiment příslušenství jako jsou nejen toaletní sedátka, ale také ovládací tlačítka splachování v několika barevných provedení a designech, aby dokonale ladila s koupelnovým vybavením nebo i instalační moduly pro různé typy stěn. Od jednoho výrobce tak získáte vše, co pro vaši koupelnu či WC potřebujete.

Technické informace

  • rozměry (š/v): 247 x 165 x 5 mm
  • materiál: ušlechtilá ocel lakovaná
  • barevné provedení: černá mat
  • záruka: 3 roky

Černé ovládací tlačítko splachování Chrome je určeno pro černé závěsné WC Chrome RimOff (s předstěnovým instalačním modulem). Tlačítko je vyrobeno z ušlechtilé oceli lakované matnou černou barvou. Má harmonický tvar oválu, který je charakteristický i pro design ostatních výrobků konceptu Chrome. Mechanismus je integrován do stěny, takže tlačítko nad obklad vystupuje jen minimálně. Sada pro skrytou montáž je součástí balení.

3 roky zárukaKoncepty
Ovládací tlačítko Chrome černé

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X01797 247 x 165 x 5 WC tlačítko Chrome černé 5 490

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.