Youtube Instagram Google+

Koupání

Hydromasážní systémy

Voda je základní podmínkou našeho života. Ve vodě se začala psát lidská historie, obklopeni vodou se vyvíjíme v těle matky, do vody se vracíme, když chceme zažít intenzivní pocit relaxace a obnovy sil. Pečujte o sebe tím nejpřirozenějším způsobem - teplou lázní v hydromasážní vaně.

Akrylátové hydromasážní vany vlastní výroby (v klasickém nebo PU Plus provedení) doplňujeme vysoce kvalitními komponenty výhradně od renomovaných firem vyrábějících v České republice a dalších státech EU. Vysokou kvalitu dokládají i mezinárodní certifikáty.

Řadu originálních masážních van osazujeme individuálním hydromasážním systémem, který respektuje jejich design a jedinečnost.

U hydromasážních van a systémů RAVAK máte možnost volby z široké nabídky funkcí, hydro masáží a nadstandardního vybavení.

Na hydromasážní vany poskytujeme prodlouženou záruku v délce 5 let, která se vztahuje na akrylátovou vanu a těsnost hydromasážního systému. Veškeré služby jsou poskytovány vlastní servisní sítí.

Vyztužení PU Plus je unikátní technologie vykazující jedinečnou tuhost a vynikající tepelně a zvukově izolační vlastnosti. Vodní lázeň vám bude chladnout pomaleji a vychutnáte si ji déle. Právě proto jsou takto vyztužené vany vhodné zejména pro montáž hydromasážních systémů.

Vyzkoušejte přehledný konfigurátor, který vám pomůže s výběrem té správné vany, příslušenství a vhodného hydromasážního systému nebo další nadstandardní výbavy.