Youtube Instagram

Sprchování

Hydromasážní panel Jet Pure

Hydromasážní panel Pure

Díky umístění ovladačů, termobaterie a ruční sprchy z boku panelu, nevyžaduje velkou hloubku sprchového koutu a opticky přilne ke zdi. O to více vyniká jeho jednoduché tělo s třemi zónami trysek a hlavovou sprchou. Oplachová a napouštěcí tryska s intenzivním proudem vám poslouží při každodenním provozu ve sprchovém koutu.

Série

Kdykoli dostupná relaxace

Hydromasážní sprchové panely umí mnohem víc než obyčejná sprcha. I ve vašem sprchovém koutu nebo boxu si můžete vychutnat účinky masážních trysek a relaxovat v soukromí vašeho domova. Vyberte si hydromasážní panel podle jeho designu a funkce a nechte se hýčkat. Přidáním sedátka OVO si ze sprchy vytvoříte dokonalé zákoutí pro každodenní relaxaci.

Technické informace

  • rozměry (šxv): 28 x 155 cm
  • materiál, barevné provedení: hliník, satin

Vhodný do všech sprchových koutů RAVAK o minimálním rozměru 90x90 cm, montuje se na stěnu. Na čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner. Doporučení pro hydromasážní panely s termostatickou baterií: - minimální teplota horké vody 50°C, minimální tlak vody za chodu 2 bary, maximální tlak vody za chodu 5 barů, doporučený tlak vody za chodu 3 bary.

2 roky záruka

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Původní cena Cena bez DPH Cena s DPH     
X01501 Totem PURE 15 990 12 306 14 890

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

Data ke stažení

2,9 MB