Youtube Instagram

Společnost RAVAK

Hledáte řešení na míru?

Nevejde se vám do koupelny žádný sprchový kout? Máte sešikmené stropy? Potřebujete vyrobit atypické výřezy, rozměry nebo si jen chcete sestavit sprchový kout sami podle svých přání?

Využijte on-line konfigurátor řešení na míru RAVAK.

Jedná se o on-line průvodce, který vám umožní si v několika jednoduchých krocích sestavit přesně takový sprchový kout, jaký potřebujete. Žádané řešení si postupně namodelujete podle tvaru, rozměru, barvy rámu/pantů a výplně dveří. Součástí konfigurátoru jsou i sprchové kouty Walk-In, které představují ideální řešení pro bezbariérovou koupelnu, protože se jedná o kombinaci bezpečnostních skel a vzpěr, přičemž celý výrobek může být postaven přímo na podlaze bez sprchové vaničky.

Hotový nadefinovaný výrobek včetně cenové kalkulace poté pohodlně odešlete jako objednávku a naši pracovníci vás budou ihned kontaktovat.

Pokud v konfigurátoru řešení na míru nenajdete předdefinované řešení, které by vám vyhovovalo, stačí se obrátit e-mailem na adresu atypy at ravak.cz, kde vám naši odborníci zajistí výrobu vámi požadovaného výrobku.

Atypické sprchové dveře v podkroví (šikmina) Rozšířené sprchové dveře bez spodního rámu (bezbariérový vstup)