Youtube Instagram Google+

Koupání

H2O Color

Chromoterapie H2O Color

Podhladinové osvětlení pro výjimečné zážitky z koupele. Nabízí prolínání barevných tónů, bílé světlo, plynulou regulaci jasu světla, možnost zastavení na oblíbené barvě, regulaci rychlosti prolínání a funkci MoonLight.

Série H2O Color - chromoterapie

Rekonstruujete-li koupelnu, nezapomeňte si kromě nového vybavení přikoupit i balíček s chromoterapií H2O Color. Lze zabudovat do většiny akrylátových van a umí oživit koupel mnoha barevnými odstíny pro vytvoření nezapomenutelné atmosféry a pozitivní ovlivnění vaší nálady.

Účinky chromoterapie jsou založeny na působení světla a barev. Rozsvítí vanu jedním z mnoha barevných odstínů a účinně tak dokáží ovlivňovat náladu, zajistí dokonalou relaxaci či naopak energetizaci organismu.

RAVAK přišel s novým řešením, které spočívá v možnosti přikoupení samostatného výrobku - Chromoterapie H2O Color, kterou lze zabudovat do většiny akrylátových van na trhu. Chromoterapie H2O Color pracuje jako výkonné podhladinové osvětlení v extra plochém designu. Chromoterapie H2O Color vyniká především vyšší výkonností světelného zdroje, možností regulace intenzity a teploty barevných odstínů a možností nastavení rychlosti prolínání barev. Na své oblíbené barvě můžete prolínání zastavit a vytvořit si tak atmosféru podle nálady.
Chromoterapie H2O Color je umístěna v kvalitním vodotěsném pochromovaném těle a certifikát TÜV je samozřejmostí.

Dostupná i samostatně
Nemusíte si pořizovat nákladnou hydromasážní vanu s chromoterapií. I jednoduchou cenově dostupnou vanu si můžete vylepšit podhladinovým osvětlením, kterým vykouzlíte pokaždé jinou atmosféru podle vaší nálady.

S možností jednoduché regulace
Chromoterapie H2O Color umí střídat barevné odstíny rychlostí, jakou si sami nastavíte a v barevné intenzitě a teplotě odstínů, která vám vyhovuje. Na své oblíbené barvě můžete prolínání i zastavit a vytvořit si požadovanou atmosféru.

Certifikovaná
Chromoterapie H2O Color je umístěna v kvalitním vodotěsném pochromovaném těle a certifikát TÜV je samozřejmostí.

Technické informace

  • základní barvy: červená, žlutá, zelená, modrá
  • vhodné: k většině van RAVAK

Možnost instalace k jednotlivým vanám RAVAK naleznete u konkrétních výrobků.

H2O Color

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
RA000A0001 průměr 56 Chromoterapie H20 Color ML1 chrom 8 256,20 9 990,00 e-shop

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

Data ke stažení