Youtube Instagram

Nábytek, umyvadla a WC

Dvojumyvadlo Classic 1300

Dvojumyvadlo Classic 1300

Nabízí komfortní mycí a odkládací prostory i pro dva uživatele současně. Design v klasických tvarech obstojí v každé moderně pojaté koupelně.


Série Classic

Jednoduchá klasika

Umyvadla z řady Classic mají klasický tvar, který se hodí do každé moderní koupelny. Širokou nabídkou rozměrů se jako jednotící styl prolínají nekomplikované tvary a dokonale rovné hrany odkládacích ploch.

Umyvadla Classic

Rozměry pro jakoukoli koupelnu

Umyvadla Classic jsou svými rozměry přizpůsobena tak, aby vytvořila základ každé koupelny. A tak jdou jejich rozměry od malých umývátek praktických zejména na WC, přes tři standardní rozměry až k dvojumyvadlu vhodnému zejména pro domácnosti s větším počtem uživatelů koupelny.


Umyvadla Classic

Odkládací plochy

Pokud potřebujete umyvadlo s opravdu velkorysou odkládací plochou, mezi umyvadly Classic si vyberete to pravé. Model Classic 80 je upraven právě pro tyto účely a kromě příjemně tvarovaného mycího prostoru poskytuje i čistě rovnou a prostornou odkládací plochu.


Umyvadla Classic

Promyšlené tvary

Vnější tvary umyvadel Classic osloví každého milovníka jednoduše krásných řešení. Jasně ohraničený obdélník stylově souzní s každou koupelnou, ale přátelsky zaoblené tvary vnitřního mycího prostoru vás naopak při mytí příjemně obejmou.

Technické informace

Dvojumyvadlo Classic 1300 je dodáváno s přepadem. Lze ho instalovat na zeď nebo doplnit skříňkou pod dvojumyvadlo SD Classic 1300. Pro ucelené řešení a designové sladění koupelny doporučujeme umyvadlo kombinovat s dalšími výrobky konceptu Classic (zrcadly Classic, bočním sloupem, umyvadlovou baterií), a ostatními výrobky RAVAK. Montážní sada (připojovací hmoždinky, vruty, atd.) včetně krytky přepadu je součástí dodávky. Při kombinaci se skříňkou SD 1300 pozor na nosnost zdi - hmotnost skříňky je 50 kg.

5 let zárukaKoncepty
Dvojumyvadlo Classic 1300

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
XJD01113000 1300 x 490 dvojumyvadlo Classic 1300 white s otvory 10 290
X01373 Umyvadlová pileta Click-Clack 455,-
X01437 Umyvadlová pileta ClickClack nízká chrom 445,-
X01436 Umyvadlový sifon U trubkový chrom 455,-
X01371 Umyvadlový sifon chrom 1 990
X01612 Umyvadlový sifon nábytkový 340,-

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.