Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Dvojumyvadlo Classic 1300

Dvojumyvadlo Classic 1300

Nabízí komfortní mycí a odkládací prostory i pro dva uživatele současně. Design v klasických tvarech obstojí v každé moderně pojaté koupelně.

Série Classic

Jednoduchá klasika

Umyvadla z řady Classic mají klasický tvar, který se hodí do každé moderní koupelny. Širokou nabídkou rozměrů se jako jednotící styl prolínají nekomplikované tvary a dokonale rovné hrany odkládacích ploch.

Umyvadla Classic

Rozměry pro jakoukoli koupelnu

Umyvadla Classic jsou svými rozměry přizpůsobena tak, aby vytvořila základ každé koupelny. A tak jdou jejich rozměry od malých umývátek praktických zejména na WC, přes tři standardní rozměry až k dvojumyvadlu vhodnému zejména pro domácnosti s větším počtem uživatelů koupelny.


Umyvadla Classic

Odkládací plochy

Pokud potřebujete umyvadlo s opravdu velkorysou odkládací plochou, mezi umyvadly Classic si vyberete to pravé. Model Classic 80 je upraven právě pro tyto účely a kromě příjemně tvarovaného mycího prostoru poskytuje i čistě rovnou a prostornou odkládací plochu.


Umyvadla Classic

Promyšlené tvary

Vnější tvary umyvadel Classic osloví každého milovníka jednoduše krásných řešení. Jasně ohraničený obdélník stylově souzní s každou koupelnou, ale přátelsky zaoblené tvary vnitřního mycího prostoru vás naopak při mytí příjemně obejmou.

Technické informace

Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme dvojumyvadlo kombinovat s ostatními výrobky konceptu Classic (skříňkou pod umyvadlo SD Classic 1300, stojánkovými bateriemi RAVAK) a dalším koupelnovým nábytkem Classic a příslušenstvím RAVAK. Při kombinaci se skříňkou SD 1300 pozor na nosnost zdi - hmotnost skříňky je 65 kg. Dvojumyvadlo lze doplnit skříňkou pod dvojumyvadlo nebo instalovat na zeď. Montážní sada (připojovací hmoždinky, vruty, atd.) včetně krytky přepadu je součástí dodávky.

Dvojumyvadlo Classic 1300

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
XJD01113000 1300 x 490 dvojumyvadlo Classic 1300 white s otvory 8 462,81 10 240,00 e-shop

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

...

Data ke stažení

18,5 MB