Youtube Instagram Pinterest

Baterie a doplňky

Černý držák s nádobkou a WC štětkou 10° black

Černý držák s nádobkou a WC štětkou

TD 410.20
Nástěnný držák na WC štětku v černém provedení se skleněnou nádobou je designovým doplňkem konceptu 10° do vaší koupelny či toalety. Postará se o vkusné ukrytí WC štětky, dobře a snadno se udržuje. Kontrast matné černé a mléčného skla vytváří unikátní kombinaci stylových doplňků moderní koupelny.


Série 10° black

Dokonalost v černém detailu

Úspěch celku se skrývá v detailech. Aby se z vaší koupelny stal komplexní, fungující a estetický organismus, dopřejte jí harmonii do posledního detailu. Koupelnové doplňky s černým povrchem vkusně doplní černé baterie i ostatní černé prvky vaší koupelny.

Koupelnové doplňky 10°

Kontrast

Kontrast matného černého povrchu a mléčného skla vytváří unikátní kombinaci stylových doplňků moderní koupelny.


Koupelnové doplňky 10°

Trvanlivost

Koupelnové doplňky 10° RAVAK vyrábíme z materiálů, které obstojí i v maximálně namáhaném prostředí koupelny a zároveň umožňují snadnou údržbu. I proto můžeme zákazníkům garantovat pětiletou záruku i možnost dokoupení skleněných dílů v případě rozbití.


Koupelnové doplňky 10°

Čistý a jednoduchý design

Série 10° nabízí širokou nabídku koupelnových doplňků s černým povrchem, které jednoduše sladíte s černými bateriemi 10° Free a ostatními černými doplňky a příslušenstvím.

Technické informace

Na vnější čištění doporučujeme používat přípravek RAVAK Cleaner Chrome. Montáž na dvě hmoždinky a ustavovací kovovou upínací desku. Držák je na vnitřní straně opatřen plastovým kroužkem pro měkké dosednutí skleněné nádoby.

5 let zárukaKonceptyRavak Cleaner Chrome
Černý držák s nádobkou a WC štětkou 10° black

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X07P566 TD 410.20 Držák s nádobkou a WC štětkou, černý 2 390

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení

9,5 MB