Youtube Instagram

Černé vanové odtokové komplety s přepadem

Vanový sifon 570 B K/K černý

Nejvyšší kvalita použitých materiálů pro dlouhou životnost. Černé provedení krytky přepadu a odtoku dovolí sladit vanový sifon s černými bateriemi a ostatními doplňky.

Celý popis

1 890 Kč včetně DPH
Skladem
DODÁNÍ 2-7 DNÍ
BEZPROBLÉMOVÉ VRÁCENÍ
TOP VÝROBCE
SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Popis

  • rozměry /délka/: 570 mm
  • materiál: kovové provedení
  • barevné provedení krytky přepadu a odtoku: černá mat
  • záruka: 3 roky
  • ovládání výpusti: bowden, Click-Clack

Vanové odtokové komplety s přepadem v délce 570 mm si můžete vybrat s ovládáním výpusti bowdenem nebo mechanismem Click-Clack. Součástí každého odtokového kompletu je i sifon (zápachová uzávěra.)

U bowdenového mechanismu výpusti jsou horní kolečko a odtoková zátka propojeny bowdenovým lankem. Otáčením ovládacího kolečka odtokovou zátku zavřete nebo otevřete. Ovládání výpusti a zátka sifonu je kovová, v provedení černá mat.

Pomocí Click-Clack mechanismu stlačením/sešlápnutím odtokovou zátku zavřete a opětovným stlačením/sešlápnutím opět otevřete. Zátka i krytka přepadu je kovová, v provedení černá mat.

Vanové odtokové komplety s délkou 570 mm jsou vhodné pro všechny typy van vyjma van Formy 01, Formy 02. Pro vanu BeHappy II je vhodný vanový odtokový komplet s mechanismem Click-Clack.

3 roky zárukaKovové provedení
Černé vanové odtokové komplety s přepadem
SIČ X01745
Tvar Vanové sifony
Barva Černá
EAN 8592626054854
Délka obalu 14 cm
Šířka obalu 8 cm
Výška obalu 38 cm
Hmotnost 0,7 kg

Výhody série

Bez odtokového kompletu by vám vana nemohla sloužit. Tento technický detail teprve z vany dělá funkční celek, který vám vydrží léta.

Vanu můžete doplnit odtokovým kompletem s přepadem v provedení s ovládáním bovdenem (tzn. otáčení­m horní­ho ovládací­ho prvku se odtoková zátka ovládá na pozici otevřeno/zavřeno) nebo principem Click-Clack (tzn. stlačení­m odtoková zátky se odtok uzavře a opětovným stlačení­m se zátka otevře). Obě provedení jsou v nabídce s nebo bez napouštění přepadem.

Všechny varianty, které můžete potřebovat
Vanový sifon RAVAK zahrnuje všechna řešení, která se vám mohou hodit, včetně speciálního odtokového kompletu napouštění přepadem.

Ceník variant

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X01745 Vanový sifon 570 B K/K černý 1 562 1 890
X01746 Vanový sifon 570 C-C K/K černý 1 562 1 890

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Nejčastěji nakupované zboží a příslušenství