Často kladené dotazy

Jak poznám, na které vany doživotní záruka platí?

Je to jednoduché, doživotní záruka platí na všechny modely van RAVAK.Doživotní záruka – týká se života vany nebo mého?

Doživotní záruka se váže k životu prvního majitele vany.Uvažuji o koupi vany na příští rok, bude se mě doživotní záruka týkat?

Nebude. Vanu si pořiďte určitě do konce letošního roku. Doživotní záruku poskytujeme vany zakoupené a zaplacené do 31. 12. 2023.Jaké jsou podmínky pro uplatnění doživotní záruky?

Podmínky pro získání doživotní záruky se neliší od podmínek standardních, jen s tou výjimkou, že k získání doživotní záruky je třeba se u nás registrovat.

Všechny podmínky přehledně uvedené naleznete na: https://www.ravak.cz/cz/dozivotni-zaruka-na-vanyKde mám případně doživotní záruku uplatňovat? U prodejce?

Ne, ohledně doživotní záruky budete komunikovat pouze s výrobcem, tzn. s RAVAK a.s.Co konkrétně mám udělat, když chci vanu RAVAK reklamovat a splnil jsem podmínky pro uplatnění doživotní záruky?

K uplatnění reklamace použijete reklamační formulář umístěný na https://www.ravak.cz/cz/reklamace-vyrobku-ravak a ten po řádném vyplnění a uvedení informace v popisu reklamované vady, že uplatňujete reklamaci v rámci doživotní záruky, odešlete elektronicky do společnosti RAVAK a.s..Musím vanu při reklamaci demontovat?

Vanu rozhodně nemusíte vyjímat ani nikam zasílat. Po řádném uplatnění reklamace vás po předchozí telefonické domluvě navštíví technici společnosti RAVAK a.s., kteří na místě instalace vany reklamaci posoudí.K čemu mi je doživotní záruka na vanu dobrá?

Doživotní záruka vám garantuje, že nebudete muset složitě řešit případné problémy spojené s výrobní vadou vany po skončení běžné záruky. Zaručí vám opravu výrobní vady vany nebo v případě výskytu neopravitelné vady její výměnu za novou, a to po celou dobu vašeho života podle podmínek doživotní záruky na vanu.Mám novou vanu RAVAK, ale nechce se mi nikde registrovat a dávat své osobní údaje. Přijdu o něco?

Přijdete o výhodnou možnost doživotní záruky, tzn. garance opravy nebo výměny během celého vašeho života. O své osobní údaje se nemusíte obávat, postupujeme v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů (dále jen "GDPR") umístěným na https://www.ravak.cz/cz/gdpr. Údaje o kupujících van pouze ukládáme do naší databáze, kterou bychom využili případně jen pro ověření vaší totožnosti při uplatnění záruky, popř. pro vyhodnocování našich marketingových strategií. Vaše údaje se nedostanou do rukou žádným třetím stranám. Pokud se rozhodnete neregistrovat, vztahují se na vás záruční podmínky uvedené v záručním listu u vašeho zboží.Koupil jsem vanu RAVAK, ale ještě jí nemám nainstalovanou. Musím se zaregistrovat hned nebo mám počkat až po instalaci?

Na registraci vany máte dva měsíce od nákupu. Při instalaci si hlavně ohlídejte, aby byla vana usazena podle pokynů uvedených v přiloženém montážním návodu!