Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Boční sloup SB Rosa II

Boční sloup SB Rosa II

Vysoká koupelnová skříňka, která uklidí vše, co v koupelně potřebujete. Skleněné poličky pro moderní vzhled i snadnou údržbu. Díky otočitelným dvířkům lze skříňku použít nalevo i napravo.

Série Rosa

Univerzálně použitelný

Oblé křivky nábytku a umyvadel Rosa vychází z tvaru vany ze stejnojmenného konceptu Rosa. Jejich spojení v koupelně šetří místo a tvoří harmonický celek. Šíře modelů vám umožní jejich použití v každé koupelně.

Koupelnový nábytek Rosa

Šíře sortimentu

Nábytek Rosa představuje ucelenou nabídku pro každý požadavek. Jednotícím prvkem skříněk do koupelny je zaoblená linie kopírující přední stranu umyvadel. Skříňky, zrcadla i umyvadla jsou rozměrově řešeny tak, aby se daly vzájemně kombinovat.


Koupelnový nábytek Rosa

Pro každý styl

Barevná provedení korpusů precizně ošetřených hloubkovou impregnací dodají koupelně vždy jiný styl. Světlá bříza, bílá vyhoví širokému spektru zákazníků. Jejich styl je pokaždé dotvořen bílými dvířky ve vysokém lesku.


Koupelnový nábytek Rosa

Promyšlený design

Koupelnový nábytek Rosa při svém vývoji prošel detailním plánováním tak, aby dokonale navazoval na vanu ze stejnojmenného konceptu a synergicky tak podporoval celkové ztvárnění koupelny. Úhly a tvary konceptu Rosa si vzájemně vycházejí vstříc a vždy maximálně šetří prostor a zvyšují užitek.

Technické informace

  • rozměry (šxhxv): 35 x 30,5 x 153,5 cm
  • materiál: impregnovaná deska MFPB a MDF
  • barevné provedení korpusu: bílá, bříza a cappuccino
  • barevné provedení dvířek: bílá lesk

Vysoká skříňka se dvěma dvířky a odkládacím prostorem. Levou nebo pravou variantu dvířek získáte otočením před instalací výrobku. Může být instalována i na nastavitelné nožičky s výškou 10 - 12 cm. Dvířka v bílém lesku, korpus dle zvolené barevné kombinace. Dodáváno ve smontovaném stavu. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme vysokou skříňku kombinovat s ostatním koupelnovým nábytkem a doplňky Rosa a dalšími výrobky RAVAK.

Boční sloup SB Rosa II

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X000000927 SB 350 Rosa II bílá/bílá 6 603,31 7 990,00 e-shop
X000000928 SB 350 Rosa II bříza/bílá 6 603,31 7 990,00 e-shop
X000000929 SB 350 Rosa II capuccino/bílá 6 603,31 7 990,00 e-shop

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

...

Data ke stažení

24,7 MB