Youtube Instagram

Nábytek, umyvadla a WC

Boční sloup SB Rosa II

Boční sloup SB Rosa II

Vysoká koupelnová skříňka, která uklidí vše, co v koupelně potřebujete. Skleněné poličky pro moderní vzhled i snadnou údržbu. Díky otočitelným dvířkům lze skříňku použít nalevo i napravo.


Série Rosa

Univerzálně použitelný

Oblé křivky koupelnového nábytku a umyvadel Rosa vychází z tvaru vany ze stejnojmenného konceptu Rosa. Jejich spojení v koupelně šetří místo a tvoří harmonický celek. Šíře modelů vám umožní jejich použití v každé koupelně.

Koupelnový nábytek Rosa

Šíře sortimentu

Nábytek Rosa představuje ucelenou nabídku pro každý požadavek. Jednotícím prvkem skříněk do koupelny je zaoblená linie kopírující přední stranu umyvadel. Skříňky, zrcadla i umyvadla jsou rozměrově řešeny tak, aby se daly vzájemně kombinovat.


Koupelnový nábytek Rosa

Pro každý styl

Barevná provedení korpusů precizně ošetřených hloubkovou impregnací dodají koupelně vždy jiný styl. Světlá bříza, bílá vyhoví širokému spektru zákazníků. Jejich styl je pokaždé dotvořen bílými dvířky ve vysokém lesku.


Koupelnový nábytek Rosa

Promyšlený design

Koupelnový nábytek Rosa při svém vývoji prošel detailním plánováním tak, aby dokonale navazoval na vanu ze stejnojmenného konceptu a synergicky tak podporoval celkové ztvárnění koupelny. Úhly a tvary konceptu Rosa si vzájemně vycházejí vstříc a vždy maximálně šetří prostor a zvyšují užitek.

Technické informace

  • rozměry (šxhxv): 35 x 30,5 x 153,5 cm
  • materiál: impregnovaná deska MFPB a MDF
  • barevné provedení korpusu: bílá, cappuccino (horní deska bílá)
  • barevné provedení (otočitelných) dvířek: bílá lesk
  • záruka: 5 let

Vysoká skříňka SB Rosa II se dvěma dvířky a odkládacím prostorem. Levou nebo pravou variantu získáte otočením dvířek před jejich instalací. Vysoká skříňka je určena k zavěšení na zeď. Dvířka v bílém lesku, korpus dle zvolené barevné kombinace. Dodáváno ve smontovaném stavu. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme vysokou skříňku kombinovat s ostatními výrobky konceptu Rosa nebo dalším koupelnovým nábytkem RAVAK.

5 let zárukaKonceptyImpregnace proti vlhkosti
Boční sloup SB Rosa II

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X000000927 305 x 350 x 1535 SB 350 Rosa II bílá/bílá 8 590
X000000929 SB 350 Rosa II capuccino/bílá 8 590

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení

31,3 MB