Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Boční sloup SB Evolution otevřený

Boční sloup SB Evolution - otevřený

Výjimečný a harmonický styl konceptu Evolution se promítá i na vysoké skříňce členěné čtyřmi policemi. Otevřené provedení bez dvířek vám umožňuje umístěnými předměty dotvářet styl celé vaší koupelny.

Série Evolution

Výjimečný a harmonický

Jedinečný na trhu, designový a přesto praktický. Takový je komplet skříněk a umyvadel Evolution typický svým harmonicky plynoucím lemem, který z umyvadla plynule přechází ke skříňce. Stylově odkazuje na vanu oceněnou Design centrem ČR jako Vynikající výrobek, se kterou tvoří výjimečný koncept pro celou koupelnu.

Koupelnový nábytek Evolution

Solitér nebo koncept

Koncept Evolution představuje ideální spojení několika protichůdných principů. Všechny jeho výrobky jsou sebevědomé solitéry, které však, umístěny dohromady, vytvářejí symfonii krásy a užitku.


Koupelnový nábytek Evolution

Dokonalé vybavení

Samodovírací zásuvky koupelnového nábytku Evolution se systémem otevírání „push/pull“ mají plný výsuv a pojmou jak kosmetiku, tak i potřebné doplňky. Zaoblený lem dodává celku eleganci.


Koupelnový nábytek Evolution

Autorský design

Neopakovatelný styl dodalo výrobkům z konceptu Evolution Studio Nosal známé svým inovativním pojetím výrobkům denní potřeby. Tvarové vyznění podtrhuje bílý lesk skříněk.

Technické informace

  • rozměry (šxhxv): 45 x 30,5 x 142 cm
  • materiál: impregnovaná deska MFPB a MDF
  • barevné provedení korpusu: bílá lesk
  • záruka: 5 let

Vysoká skříňka se čtyřmi dřevěnými poličkami. Skříňka je instalována přímo na zeď. Dodáváno ve smontovaném stavu. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme vysokou skříňku kombinovat s ostatními výrobky konceptu Evolution (umyvadlem Evolution, zrcadlem Evolution) dalšími výrobky RAVAK.

Boční sloup SB Evolution otevřený

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X000000779 450 x 305 x 1420 SB Evolution otevřený bílá/bílá 10 736 12 990

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

Data ke stažení

21,2 MB