Youtube Instagram Google+

Nábytek, umyvadla a WC

Boční sloup Rosa SB

Boční sloup Rosa SB

Vysoký sloup představuje oblíbené řešení do každé koupelny, které nabízí mnoho odkládacího prostoru. Vysoká skříňka SB Rosa navíc, kromě dvou skleněných poliček, obsahuje i otevřenou odkládací plochu pro nejpoužívanější předměty nebo pro vytvoření vlastní "galerie" která koupelně dodá váš individuální styl.

Série Rosa

Univerzálně použitelný

Oblé křivky koupelnového nábytku a umyvadel Rosa vychází z tvaru vany ze stejnojmenného konceptu Rosa. Jejich spojení v koupelně šetří místo a tvoří harmonický celek. Šíře modelů vám umožní jejich použití v každé koupelně.

Koupelnový nábytek Rosa

Šíře sortimentu

Nábytek Rosa představuje ucelenou nabídku pro každý požadavek. Jednotícím prvkem skříněk do koupelny je zaoblená linie kopírující přední stranu umyvadel. Skříňky, zrcadla i umyvadla jsou rozměrově řešeny tak, aby se daly vzájemně kombinovat.


Koupelnový nábytek Rosa

Pro každý styl

Barevná provedení korpusů precizně ošetřených hloubkovou impregnací dodají koupelně vždy jiný styl. Světlá bříza, bílá vyhoví širokému spektru zákazníků. Jejich styl je pokaždé dotvořen bílými dvířky ve vysokém lesku.


Koupelnový nábytek Rosa

Promyšlený design

Koupelnový nábytek Rosa při svém vývoji prošel detailním plánováním tak, aby dokonale navazoval na vanu ze stejnojmenného konceptu a synergicky tak podporoval celkové ztvárnění koupelny. Úhly a tvary konceptu Rosa si vzájemně vycházejí vstříc a vždy maximálně šetří prostor a zvyšují užitek.

Technické informace

  • rozměry (šxhxv): 41 x 35 x 180 cm
  • materiál: impregnovaná deska MFPB a MDF
  • typové provedení: otočitelný výrobek (L/R)
  • barevné provedení korpusu: bílá, bříza, cappuccino
  • barevné provedení dvířek: bílá (lesk)
  • záruka: 5 let
  • doplňky: ustavovací nožičky

Vysoká skříňka SB Rosa se dvěma poličkami a odkládací plochou. Levou nebo pravou variantu otevírání dvířek získáte otočením výrobku před instalací. Možnost zavěšení na zeď nebo ustavení na kovové nožičky (MR Base) s nastavitelnou výškou 10 - 12 cm. Dvířka v bílém lesku, korpus dle zvolené barevné kombinace. Dodáváno ve smontovaném stavu. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme vysokou skříňku kombinovat s ostatními výrobky konceptu Rosa a dalším koupelnovým nábytkem RAVAK.

Boční sloup Rosa SB

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena bez DPH Cena s DPH     
X000000166 410 x 350 x 1800 SB Uni boční sloup bříza/bílá 7 430 8 990
X000000338 SB Uni boční sloup bílá/bílá 7 430 8 990
X000000960 SB Uni boční sloup cappuccino/bílá 7 430 8 990
X000000170 MR base 488,00 590,00

Ceny jsou uvedeny v Kč. Doba dodání je 14 dnů.

Data ke stažení

24,7 MB