Youtube Instagram Pinterest

Nábytek, umyvadla a WC

Bidet Chrome

Bidet Chrome

Designově čisté řešení spočívá v jednoduchém stylu bez rušivých nadbytečných detailů. Svým vzhledem doplňuje řadu výrobků Chrome a je vhodný k umístění spolu s WC Chrome RimOff. Díky zavěšení na stěnu usnadňuje podobně jako WC každodenní udržování hygieny na podlaze koupelny či toaletní místnosti. Bez hran a záhybů, kdy by se mohly usazovat nečistoty. Pro harmonický vzhled koupelny či toaletní místnosti vhodné doplnit dalšími výrobky z konceptu Chrome.


Série

Stejně jako si pro zdraví a příjemný pocit myjeme ruce, můžeme stejnou cestou pečovat o své intimní partie. Nainstalujte do své koupelny bidet a už se bez něj nikdy neobejdete.

Rozšíření koupelnového konceptu do dokonalosti
Závěsný bidet Chrome svým designem navazuje na široký koupelnový koncept, takže i v koupelnách spojených s toaletou můžete zachovávat stejný styl. Jeho design je zároveň natolik moderní a univerzální, že může být s úspěchem použito v každé současné koupelně.

Skrytý systém montáže
Nekazí celkový čistý dojem, usnadňuje úklid a omezuje nepřístupná místa na vnějšku toaletní mísy, kde se časem usazuje špína.

Závěsný systém
Díky závěsnému systému bidetu vám usnadní úklid podlahy v koupelně.

Technické informace

Kvalitní keramický materiál ve svěžím a domyšleném designu pro každý den.
Bidet Chrome je dodáván s otvorem na bidetovou stojánkovou baterii. Skrytá montáž a upevňovací set je součástí balení.
K bidetu doporučujeme dokoupit instalační modul pro bidet, bidetový sifon a bidetovou vodovodní baterii (např. stojánkovou bidetovou baterii Chrome).
Pro ucelené řešení toaletní místnosti či koupelny je možné dokoupit doplňky Chrome nebo další výrobky konceptu Chrome (WC, umyvadla, nábytek atd.).

10 let zárukaKoncepty
Bidet Chrome

Ceník / koupit

Obj. číslo Rozměry Popis Cena katalogová     
X01450 360 x 525 x 300 mm Bidet Chrome 6 590

Ceny jsou uvedeny v Kč, včetně DPH.

Data ke stažení

6,4 MB