Youtube Instagram Pinterest

WC i koupelna v jednotném stylu

Datum: 4.11.2019

   Koupelna spojená s WC je někde nutnost, někde naopak preferovaná varianta. Vždy se ale hodí, když i sanitární keramika esteticky ladí s ostatním vybavením a účelně slouží. RAVAK představuje hned dva stylové koncepty, které umožňují ucelené vybavení koupelny včetně WC.

PURI

   Koncept Chrome je vůbec nejširším konceptem na českém trhu a mezi více než dvěma sty položkami nabízí i tři typy WC, bidet i sadu doplňků pro toaletní místnost. Toalety Chrome nabízí dvě různé technologie splachování. Nejmodernějším řešením je tzv. RimOff , kdy toaletní místa nemá oplachový lem, který bývá rizikovým místem při zachycování nečistot. RimOff toaletní mísa je dokonale hladká a očišťuje se bez další pomoci při spláchnutí, přičemž dynamika vody vycházející v zadní partii toalety zasáhne celý vnitřní prostor. Ideální řešení pro udržení perfektní hygieny bez nutnosti pravidelného dočišťování. RimOff toalety Chrome RAVAK nabízejí dva jemně odlišné typy designu, přičemž oba ladí s celým konceptem Chrome. V nabídce konceptu Chrome je i tzv. Rim WC, které ale oproti starším typům toalet má oplachový lem sofistikovaně tvarovaný a glazovaný tak, aby nečistoty nemohly ulpívat a toaleta se snadno udržovala v čistotě. Nedílnou součástí moderních koupelen je už i bidet, nejzdravější řešení intimní hygieny. Designem ladí ke konceptu Chrome a jeho tvar vychází z dlouholetých uživatelských zkušeností.

Cena WC Chrome 4 790 Kč podle provedení
   Oblíbený koupelnový koncept Classic výrobce RAVAK rozšířil rovněž o WC RimOff, které je svými štíhlými elegantními tvary stylově sladěno se stejnojmennou nabídkou van, umyvadel, nábytku i baterií. Účelnou zajímavostí u WC Classic je jeho jednoduchá montáž pomocí tzv. click systému. Toaletu stačí nacvaknout na ukotvovací čepy, které jí bezpečně zachytí a zbývá pouze utažení, při kterém se nevyžaduje současné přidržování těžkého kusu keramiky.

Cena WC Classic RimOff 4 590 Kč
   Samozřejmostí u všech WC RAVAK je jejich závěsný systém usnadňující úklid podlahy v koupelně a skrytý systém montáže mísy na zeď, který umožňuje zachovat jí kompaktní snadno čistitelný tvar. K toaletám RAVAK jsou nabízeny dva druhy sedátek v klasické nebo jemné slim verzi, ovládací tlačítka i instalační splachovací moduly.

Ke stažení: