Youtube Instagram Pinterest

V jednoduchosti je krása

Datum: 22.5.2019

Preferujete ve svém bydlení nekomplikované tvary, štíhlé linie a vzdušnou minimalistickou atmosféru? Do koupelny si snadno vyberete u českého výrobce RAVAK, který v tomto duchu představuje hned několik novinek.

V jednoduchosti je krása   Trend odlehčených řešení se projevil například u sprchového koutu Blix Slim. Svůj název získal podle moderně štíhlého rámu, který koupelnu vizuálně nezaplňuje. Jeho technické řešení spočívá v léty prověřeném posuvném systému, jehož hlavní součástí jsou kvalitní kolečka s nerezovým čepem. Ve výrobě sprchových koutů nemá RAVAK v České republice konkurenci a modelová řada Blix tvoří jednu ze zákaznicky nejoblíbenějších součástí sortimentu.

V jednoduchosti je krása   Příznivci koupání si ve tvarově úsporném stylu mohou vybrat například obdélníkovou vanu City Slim. Tato pohodlná městská vana dostala svůj název díky jemné horní hraně. Její celkový dojem utváří spojení čistých vnějších tvarů se zaoblenou vnitřní linií, která maximálně přispívá k relaxaci. Seversky čistou atmosféru koupelny podporují nové obkládací panely s optikou dřeva.

V jednoduchosti je krása   Jednoznačným koupelnovým trendem posledních let jsou i tenkostěnná keramická umyvadla, jako třeba ta z nové série Ceramic Slim. Jsou vyráběna ze speciálně namíchaných směsí, které jsou po vypálení odolné i při tloušťce několika milimetrů. Jejich éterická krása koupelnu „nezabije“, ale naopak vyzdvihne její prostor.

Ke stažení: