Youtube Instagram Pinterest

Asymetrická vana Chrome

Datum: 1.2.2018

Naladěná na souznění

Asymetrická vana Chrome

   Koncept Chrome, nejširší koupelnový koncept na trhu od výrobce RAVAK, se znovu rozrostl a nově nabízí kromě klasické vany i vanu asymetrickou. Nová vana je ideální pro labužnické koupání. Je pohodlná díky své pozvolné zádové části, má dostatečně velké odkládací plochy a směr sezení ve vaně výrobce natočil tak, aby poskytovala i lepší výhledy do prostoru koupelny.

   Asymetrická vana Chrome je vyrobená z akrylátu a má rozměry 160/170 x 105 cm. Je určena do rohu, vyrábí se v levé nebo pravé variantě a pro pohodlné sprchování ji lze doplnit i vanovou zástěnou. Vzhledem k tomu, že má sezení umístěné opačně, než je zvykem u asymetrických van, při koupeli si můžete vychutnávat pohled do prostoru koupelny a těšit se z dokonalé designové harmonie vybavení z konceptu Chrome.

   Asymetrická nabídka pro nejširší koncept na trhu
   Nová asymetrická vana Chrome dále rozšiřuje nabídku více než 200 položek designově sladěného konceptu Chrome pro celou koupelnu včetně toaletních místností. Všichni, kdo vyznávají princip přátelského minimalismu od designéra Kryštofa Nosála, tak už nemusejí dělat kompromisy, ať už jejich koupelna vyžaduje klasické nebo asymetrické řešení – koncept zahrnuje jak přímou vanu, tak asymetrickou.

   Koncept Chrome uvedený na trh v roce 2013 je harmonicky sladěný do každého detailu, a to jak designem, tak funkčností jednotlivých součástí. Jeho jednotící prvek, tvar oválu, spojuje všechny součásti do variabilně použitelného setu, který zahrnuje nově vanu klasickou i asymetrickou, vanovou zástěnu, sprchové kouty a dveře v různých provedeních, sprchové vaničky, odtokový žlab, malé umývátko, umyvadla z litého mramoru a i keramická, koupelnový nábytek, rozmanité druhy vodovodních baterií, koupelnové doplňky i keramické WC a bidet. Originální styl konceptu Chrome vznikl ve studiu Nosal Design autora Kryštofa Nosála.

Ke stažení: