Youtube Instagram Pinterest

Keramická umyvadla Ceramic

Datum: 1.2.2018

Keramická umyvadla na desku

Keramická umyvadla Ceramic

   RAVAK rozšiřuje svůj sortiment umyvadel na desku i o keramiku. Nově si tak do koupelny můžete vybírat ze dvou modelů řady Ceramic. Oba spojují jejich jemné tvary, které jsou v efektním kontrastu s poctivou hutností odolného přírodního materiálu.

   Oblé tvary keramického umyvadla Ceramic O příjemně vyvažují strohost pravých úhlů v koupelně, pozvolné linie působí uklidňujícím dojmem. Keramické umyvadlo Ceramic R jde v trendu moderních přímých linek, ale potlačuje jejich ostrost, zklidňuje je a zaobluje.

   Obě umyvadla od designéra Kryštofa Nosála mají shodné rozměry 60 x 40 cm, které poskytují pohodlně velkou plochu pro mytí.

   Výrobce RAVAK k nim nabízí i desky (dýha ořech, dýha dub nebo provedení v bílém laku) v šířkách 80/100/120 cm nebo je možné umístit je na skříňku se dvěma zásuvkami z konceptu Formy. Díky hloubkové impregnaci jsou jak desky, tak skříňky absolutně odolné proti působení vody, kolem umyvadla tedy poskytují plnohodnotnou odkládací plochu, které nevadí ani působení rozstříknuté vody. K umyvadlům se hodí některé z vyšších stojánkových baterií, jako jsou například modely vodovodních baterií ze sérií Chrome nebo 10° .

Ke stažení:

tz_umyvadla-ceramic.pdf (PDF 153 kB)