Youtube Instagram Pinterest

Znovu mezi nejkvalitnějšími stavebními materiály

Datum: 4.5.2017

Znovu mezi nejkvalitnějšími stavebními materiály   Podle nezávislého hodnocení od řemeslníků mají nejlepší vany na trhu značku RAVAK!

Hodnocení probíhalo v rámci projektu Kvalitní Stavební Materiály a v kategorii Voda – topení – plyn se ho zúčastnilo 197 profesionálů – lidí z realizačních firem. V několika setech otázek uváděli materiály pro vybavení koupelen a vytápění, se kterými v minulém roce pracovali nejčastěji a následně hodnotili kvalitu těchto materiálů. Poté uvedli nejkvalitnější značku materiálů v jednotlivých kategoriích. V kategorii "Vany" byli zařazeni všichni významní výrobci nebo dovozci, a to zdarma, bez možnosti ovlivnit své hodnocení.

Z hlediska obliby při používání van řemeslníky získal RAVAK naprostou převahu s 68% oproti 30% uvedeným u značky Jika a další nechal hluboko za sebou. Stejně tak zvítězil i v odpovědích na otázku "Jaká je nejlepší značka van?", kde pro nás hlasovalo 45% respondentů. Na druhém místě jsme tak daleko za sebou nechali Villeroy&Boch s 11% a další. Při hodnocení kvality se takřka dělíme o první místo se značkou Laufen, kdy jsme z možných deseti bodů získali 8,79 bodů (Laufen 8,83 bodů).

Do výsledků se započítávají hlasy pouze řemeslníků, kteří s výrobky přicházejí do styku a skutečně s nimi manuálně pracují. V 2. ročníku tak proběhl největší nezávislý test kvality stavebních materiálů v České republice. Při výběru materiálů pro stavbu nebo rekonstrukci domů, bytů, střech, koupelen nebo elektroinstalace si tak nyní mohou uživatelé snadno zjistit a porovnat kvalitu jednotlivých výrobců.

Více informací o výsledcích na: www.kvalitnistavebnimaterialy.cz

Ke stažení:

tz_ravak-nejlepsi-vany.pdf (PDF 150 kB)