Youtube Instagram Pinterest

RAVAK garantuje kvalitu

Datum: 27.4.2017

RAVAK garantuje kvalitu   S novou kolekcí výrobků pro rok 2017 přichází RAVAK i s nadstandardními zárukami na jejich kvalitu. Produkty z litého mramoru, jako jsou umyvadla a sprchové vaničky, nově nabízejí záruku 5 let!

Kromě umyvadel a plochých sprchových vaniček z litého mramoru garantuje RAVAK svým zákazníkům záruku 25 let na pevně zabudované součásti nerezových odtokových žlabů, 6 let na pevně zabudované součásti instalačních modulů pro WC a bidety a 10 let na kvalitu všech akrylátových van.

Stejných 10 let se zákazníci mohou spolehnout na reklamační lhůtu u výjimečného systému AntiBlock zabudovaného do sprchových koutů Supernova. Systém AntiBlock zajišťuje bezproblémový a tichý chod posuvu dveří a výrobce jej testuje na minimální životnost 1 000 000 otevření.

5 let na uplatnění reklamace umožňuje rovněž koupelnový nábytek, přičemž ale na jeho nejnamáhanější součásti – kovové pojezdy, poskytuje RAVAK doživotní záruku! Záruky 5 let se týkají rovněž sortimentu koupelnových doplňků a vodovodních baterií, kdy do nich spadá jak pětiletá garance kvality vnitřních keramických destiček zabudovaných v kartuši, tak celého těla baterie.

Ke stažení: