Youtube Instagram Pinterest

Vybavení toalet od značky RAVAK

Datum: 22.7.2016

   Koupelna spojená s WC má praktické výhody i nevýhody podle typu rodiny, ale rozhodně nemusí mít vady na kráse. RAVAK nově nabízí i WC a bidet Uni Chrome, které korespondují s designem širokého konceptu Chrome. Celou místnost tak můžete mít v jednom stylu počínaje sprchovým koutem nebo vanou, přes umyvadla, umývátka, nábytek, baterie, doplňky až po wc a bidet i s odpovídajícími instalačními systémy. To vše se zárukou a servisem největšího českého výrobce.

Vybavení toalet od značky RAVAK

Keramické závěsné WC Uni Chrome

   Získá si vás jednoduchým univerzálním stylem, který podporuje účelnost. Závěsný systém usnadňuje úklid koupelny a jeho efekt je dále znásoben skrytým způsobem montáže na zeď. WC si tak zachovává naprosto kompaktní tvar, který neposkytuje žádný prostor pro zachycování nečistot. Keramická mísa je vybavena účinným systémem hlubokého oplachu a šetří vodu - i při spotřebě 4l vody je po použití znovu dokonale čistá. WC je vybaveno nacvakávacím sedátkem z odolného duraplastu s antibakteriální úpravou, které má zpomalovací systém zklápění Soft Close. Clip systém umožňuje sedátko kdykoli odejmout. Použitý keramický materiál garantuje toaletám RAVAK dlouhou životnost a extrémní odolnost.
Rozměry: 360 x 510 x 350 mm (š/h/v)
Cena: 4 990 Kč

Keramický závěsný bidet Uni Chrome

   Základ pro moderní intimní hygienu a účinná prevence závažných onemocnění. Účelný výrobek, ve kterém byly veškeré nadbytečné linie potlačeny ve jménu uživatelské spokojenosti. Přirozené kompaktní tvary bidetu odpovídají ergonomii lidského těla a maximálně podporují souhru s bidetovou baterií. Díky skrytému systému montáže Easy Fix na míse bidetu nevznikají žádná nedostupná a špatně čistitelná místa.
Rozměry: 360 x 510 x 290 mm (š/h/v)
Cena: 5 490 Kč

 

   K WC i bidetům RAVAK nabízí i odpovídající podomítkové instalační moduly určené jak k mokrému zazdívání a obložení (model W), tak k suché instalaci do sádrokartonu (model G) a splachovací tlačítka v designu konceptu Chrome (v provedení satin či v bílé barvě).

Ke stažení: