Youtube Instagram Pinterest

Vsaďte na nejúspěšnější

Datum: 25.5.2016

   Hledáte do koupelny osvědčenou baterii a přesto v moderním designu? Vsaďte na modely ze série Chrome, která je díky tisícům spokojených zákazníků dlouhodobě nejprodávanější řadou baterií značky RAVAK.

Vsaďte na nejúspěšnější

   Z pestré série baterií zahrnující celkem deset různých modelů je nejprodávanější umyvadlová stojánková baterie bez výpusti (CR 012) a unikátně řešená vanová baterie s výklopným ramínkem (CR 022). Ta je ve své oblíbenosti dokonce na stejné úrovni jako umyvadlový model, což je vzhledem k typické situaci v koupelnách pozoruhodné. Ačkoli umyvadlových baterií zákazníci pro jednu bytovou jednotku objednávají často i více, vanovou potřebují zpravidla jen jednu. A přesto prodeje vanových baterií vykazují takřka stejné úspěchy jako u umyvadlových modelů.

Vsaďte na nejúspěšnější   Stojánková umyvadlová baterie Chrome je rozpoznatelná podle tvaru oválu, který je charakteristický pro celý koupelnový koncept. Lehce se ovládá a uživatelský komfort ještě zvyšuje i flexibilní perlátor nastavitelný vždy přesně k odtoku tak, aby z umyvadla zbytečně nevystřikovala voda. Nově je nabízena i v prodloužené výšce 310 mm, lépe se tak hodí i k napouštění vysokých nádob nebo k rozměrným umyvadlům.

Vsaďte na nejúspěšnější   Vanová baterie Chrome představuje originální způsob napouštění vany, ve kterém se snoubí design a funkce. V základní poloze baterie nezabírá žádný prostor navíc. Pohybem páky dojde k přepnutí na sprchu, vyklopením ramínka se začíná napouštět vana.

Vsaďte na nejúspěšnější   Baterie Chrome v sobě snoubí příjemný vzhled i kvalitu. Jsou vyrobeny z kvalitní mosazi a pochromovány ve vysoké vrstvě. Jejich plynulý chod zajišťuje keramická kartuš o průměru 35mm, na jejíž funkčnost výrobce poskytuje záruku 5 let. Celkově baterie procházejí testem životnosti (700 000 pohybů) dokonce na 30 let. Další jistotu zákazníkům poskytuje i profesionální servis, který garantuje návštěvu opraváře přímo v domácnosti do 3 dnů od nahlášení problému. Originální vzhled nominovaný i na cenu Czech Grand Design dodalo bateriím Chrome české studio Nosal Design, stejně tak jako celému koupelnovému konceptu Chrome. Ten drží další prvenství, a to v počtu designově sladěných součástí pro komplexní vybavení koupelny. Na trhu nenajdete širší koncept, který by zahrnul vše od sprchového koutu, sprchové vaničky, přes vany, zástěny, umyvadla, baterie, wc, nábytek a koupelnové doplňky.

Ke stažení: