Youtube Instagram Pinterest

Koupelnový nábytek, který vydrží

Datum: 5.5.2016

   Sprchový kout, vana, zástěna, obklady – co je v koupelně spojuje? Naprostá voděodolnost a nepropustnost. Koupelnový nábytek tak jako jediný často v kvalitě pokulhává a upřednostňuje líbivý design před odolností. A přesto se tyto dvě vlastnosti dají tak snadno spojit. RAVAK, jako jedna z mála značek na trhu, nabízí nábytek už rovnou vyrobený z hloubkově impregnovaného materiálu. Na rozdíl od ostatních tak nespoléhá pouze na povrchové úpravy.

Koupelnový nábytek, který vydrží Poctivý základ
   Korpusy skříněk RAVAK jsou napuštěny hloubkovou impregnací, která jim v řezu dodává charakteristický nazelenalý odstín a garantuje jim naprostou odolnost proti působení vlhka a vody. U nábytku RAVAK se tak nemusíte obávat bobtnání zmáčených ploch a postupného znehodnocení.

Kovové klouby pro dlouhý život
   Ty by se hodily mnoha z nás, že? Životnost nábytku je na jejich kvalitě naprosto závislá. RAVAK do svých koupelnových skříněk montuje panty a pojezdy od největšího rakouského výrobce Blum, který na jejich kvalitu poskytuje doživotní záruku. Panty u skříněk mají integrovaný tlumič, díky kterému se dvířka skříněk mohou pohybovat měkce a tiše, lze upravovat rychlost dovírání dvířek a jdou v případě potřeby i snadno od skříňky oddělit. Zásuvkám dodávají pojezdy Blum synchronizovaný a lehký chod a vysokou nosnost.

Koupelnový nábytek, který vydrží Pečlivé zpracování
   Ve výrobě RAVAK pracují špičkové stroje, ale hlavně lidé. Díky jejich zkušenosti a zručnosti k zákazníkům každý kus odchází pečlivě smontován, seřízen, s dokonale opracovanými a uzavřenými hranami, jako poctivě odvedený originál, který stačí už jen instalovat v domácnosti. Přírodní materiály
   Máte rádi přírodní dřevo? Zvolte dýhu! Nábytek z ní je luxusní a netrpí typickými nešvary masivu, jako bývá tvarová i barevná nestabilita, neovlivnitelná kresba dřeva a jiné. Pečlivě lakovaná dýha aplikovaná na hloubkově impregnovaný korpus vytváří dokonalou souhru designu i funkce, která vydrží. Aby déle vydrželo i přírodní bohatství, ze kterého veškerý průmysl čerpá, na výrobu korpusů RAVAK používá dřevo certifikované systémem PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification), který zaručuje, že pochází pouze z lesů obhospodařovaných k přírodě šetrným způsobem. Toto dřevo má tak prokazatelný původ a spotřebiteli zaručuje, že pochází z trvale udržitelného hospodářství a nepřispívá k drancování přírodního bohatství naší planety.

Koupelnový nábytek, který vydrží Soulad s celou koupelnou
   Pokud se bojíte, že koupelnu překombinujete, zvolte komplexní řešení, které zahrnuje veškeré potřebné výrobky sladěné podle stejné myšlenky. RAVAK každé své sérii dodává unikátní příběh a myšlenku a vy si můžete vybrat sobě tu nejbližší. Nábytek tak může tvarově navazovat třeba i na vanu nebo sprchový kout.

   Nábytek RAVAK pokrývá celkem osm koupelnových konceptů, jejichž spektrum jde od moderní jednoduchosti kolekcí ClassicRing, přes oblé tvary přesně ladící s konceptem Rosa založeným na asymetrické vaně až k materiálově výjimečné kolekci Clear vyráběné s použitím pravé dřevěné dýhy. Dvěma unikátními autorskými koncepty jsou Evolution, jehož skříňky svým oblým tvarem předního lemu navazují na ikonickou vanu Evolution a koncept 10° založený na originální myšlence pootočení o 10°. Nejširší nejen v nabídce RAVAK, ale i na trhu je koncept Chrome, který představuje čisté současné linie a zahrnuje hned několik druhů nábytku. Nově k nábytku RAVAK přibyly i dýhované desky pod umyvadla z kolekce Formy.

Další informace o tom, jak si vybrat koupelnový nábytek, naleznete na YouTube kanálu RAVAK pod heslem Poradíme vám (https://www.youtube.com/user/ravakcz).

Ke stažení: