Youtube Instagram Pinterest

Vodovodní baterie k umyvadlům na desku - poskytují prostor pro vlastní rozhodování

Datum: 1.2.2016

V roce 2016 přináší RAVAK jako novinku umyvadla Formy určená k umístění na desku. S nimi tvoří logický celek i nově nabízené vodovodní baterie a umyvadlové desky.

Vodovodní baterie k umyvadlům na desku - poskytují prostor pro vlastní rozhodování    Umyvadla z konceptu Formy nabízíme ve dvou modelech (Formy 01, Formy 02), přičemž jejich spojujícím benefitem je extrémní prostornost v kontrastu s jejich subtilními lemy a pocitovou lehkostí. Umyvadlový prostor ještě dále rozšiřují desky, na které je potřeba umyvadla umístit. Robustní designová deska „L“ nabízí efektní tvar, systém skryté montáže na stěnu, předvrtaný otvor pro umyvadlo a tři druhy barevného provedení. Univerzální deska „I“ nabízí svobodu v rozhodnutí, do jaké partie umyvadlo posadit – je dodávána bez předvrtaného otvoru. Upevňuje se na běžné konzole, které jsou součástí balení a rovněž je k dispozici ve třech druzích barevného provedení (bílý lak, dýha dub, dýha ořech). Materiál obou druhů desek hloubkově impregnujeme vlastní technologií AMT (AntiMoistureTreatment), která zajišťuje jeho voděodolnost i v náročném koupelnovém provozu. Dvě ze tří provedení desek jsou opatřena pravou dřevěnou dýhou, která je dále pečlivě lakovaná, aby kromě efektu obstála i v praktických nárocích.

Vodovodní baterie k umyvadlům na desku - poskytují prostor pro vlastní rozhodování    Umyvadla na desku si žádají i odpovídající vodovodní baterie a otevírají uživateli mnoho možností, kam baterii umístit. RAVAK nově představuje vhodnou vysokou nakloněnou vodovodní baterii TD 015.00 z konceptu 10°. Má výšku 333 mm, příjemně se naklání k ruce a její flexibilní perlátor zajistí, že proud vody z ní bude vždy směřovat přímo k odtoku a zabrání tak nadbytečnému rozstřikování vody. V designu oblíbeného moderního konceptu Chrome nabízíme nově i vysokou baterii Chrome CR 015.00 určenou rovněž k umyvadlům na desku. Výška těchto baterií umožňuje pohodlné napouštění vysokých váz nebo větších věder, ale i například rychlé umytí vlasů v umyvadle.

Ke stažení: