Youtube Instagram Pinterest

Sprchový kout MATRIX - styl, který mluví sám za sebe

Datum: 1.2.2016

Sprchový kout MATRIX - styl, který mluví sám za sebeMezi posuvné sprchové kouty RAVAK v roce 2016 vstupuje luxusní sprchový kout Matrix, který představuje to nejelegantnější praktické řešení z nabídky posuvných sprchových koutů nejen této značky, ale i celého trhu s koupelnovým vybavením. Jedná se o sprchový kout s nezaměnitelnou podobou, vyrobený s použitím nejlepších materiálů (kombinace 8/6 mm bezpečnostního skla a kovu). Jeho design je typický rovnými plochými liniemi a tvarem rovnoběžníku (čtverec na příložce, obdélník na madle, čtvercový nebo obdélníkový půdorys koutu).

    Hlavní vizí společnosti RAVAK se při vývoji nové řady sprchových koutů stala konstrukce elegantního, kvalitního a praktického sprchového koutu s minimálním použitím plastových materiálů. Vizi se podařilo úspěšně naplnit a na trh vstupuje nový sprchový kout Matrix se systémem posuvných dveří, jehož konstrukce je tvořena komponenty prvotřídní kvality – nejkvalitnějším hliníkem, celokovovými spojovacími materiály a nosnými prvky s povrchovou úpravou chrom.

Sprchový kout MATRIX - styl, který mluví sám za sebe    Konstrukce je vyplněna 8 milimetrovým bezpečnostním sklem ošetřeným přípravkem AntiCalc, který slouží jako ochranná vrstva proti znehodnocení skla vodním kamenem. Posuvný systém dvoudílných dveří zajišťují kolečka o průměru 20 mm s bezúdržbovými nerezovými ložisky pohybujícími se v drážkách. Tento mechanismus brání zadrhávání a křížení posuvných dílů a zaručuje bezporuchový a tichý chod posuvných dveří. Sprchové dveře díky posuvu neubírají prostor v koupelně, neobtěžují a neodkapává z nich ani voda na podlahu tak, jak se stává u koutů s pantovým otevíráním. Sprchový kout Matrix může nechat i výjimečně vyniknout keramické dlažbě na podlaze, protože neobsahuje klasický spodní profil, který by strhával pozornost. Je nahrazen prahovou lištou s fixačním vodítkem.

    Luxusní styl sprchového koutu Matrix ještě více podtrhne nerezový odtokový žlab, který nabízí Ravak v nejrůznějších rozměrech a designových provedeních. Sprchový kout Matrix se dobře doplňuje s moderními hranatými vanami, jako jsou například volně stojící Freedom R nebo klasická obdélníková vana FORMY. Má tři různá provedení rámu (bílá, satin, lesk) a umožňuje instalovat jej v kombinaci s pevnou stěnou do čtvercového či obdélníkového uspořádání či zasadit jako samostatné dvoudílné posuvné dveře do sprchového výklenku.

Ke stažení: