Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

Koupelnový nábytek, který si vystačí sám

Datum: 1.7.2015

   RAVAK nově zavádí do sortimentu dvě série nábytku, které nejsou stylově navázány na žádný konkrétní koncept. To ovšem neznamená, že by postrádaly styl!

Koupelnový nábytek Clear   Série Clear i série Ring jsou osobité, každá svým způsobem. Nábytek ze série Clear přitahuje pozornost luxusním řešením. Jeho korpus je opatřen dýhou ve dvou odstínech (další variantou je lesklý bílý lakovaný povrch) a hrany dvířek má zkosené na 45°. Pohled z boku tak neruší žádný přebytečný materiál, hrany jsou dokonale začištěné a na milimetr dosedají. Toto, na trhu neobvykle propracované řešení, koresponduje s trendovým tvarem, který jde po horizontále a příliš nezasahuje do prostoru koupelny. Podélný dojem dosažený rozměry 80 nebo 100 cm na délku x pouhých 40 cm do hloubky je zdůrazněn jemnou vodorovnou kovovou linkou nahrazující i funkci madla. Nábytek zahrnuje současně i umyvadlo s obdélníkovým vnitřním mycím prostorem, který koresponduje s unikátně řešenými hranami skříňky. Série univerzálního koupelnového nábytku Clear obsahuje zároveň i vertikální sloup a zrcadlo.

   Koupelnový nábytek Clear, šířka 80/100 cm, hloubka 40 cm, korpus v provedení dýha (2 barevné varianty) nebo lesklý bílý lak. Série zahrnuje skříňku pod umyvadlo, umyvadlo, boční vertikální sloup a zrcadlo.
Cena skříňky Clear s umyvadlem od 14 490 Kč.

Koupelnový nábytek Ring   Série Ring je současná, hravě jednoduchá, praktická, s nádechem retro designu díky svým zaobleným rohům a hlavně také „univerzální“. Není tak závislá na ostatním vybavení koupelny, nesouvisí s žádným konkrétním koupelnovým konceptem a souzní s většinou vybavení. Detailem, díky kterému série Ring vystupuje z řady standardních koupelnových skříněk, jsou zaoblené hrany. Bílá lesklá barva korpusu dává vyniknout jednoduchým liniím. Další, světle šedé, provedení korpusu jednoznačně ladí s moderním trendem šedých a kouřových obkladů a tvoří žádoucí kontrapunkt k lesklé bílé u dalšího koupelnového vybavení jako je například vana nebo umyvadlo. Skříňka Ring v horizontálních liních dosažených rozměrem 80 – 100 cm na šířku a hloubkou pouhých 40 cm je dodávána rovnou s umyvadlem z litého mramoru s příjemně zaoblenou vnitřní mycí plochou. K sérii patří i vertikální boční sloup zajímavý svým řešením dvířek, která připomínají dvířka lednice. Tak jako v ledničce jsou poličkami opatřena i dvířka skříňky a pádu takto umístěných předmětů brání dvě různě vysoké subtilní kovové hrazdičky.

   Koupelnový nábytek Ring, šířka 80/100 cm, hloubka 40 cm, světle šedý či bílý lesklý korpus. Série zahrnuje skříňku pod umyvadlo, umyvadlo, boční vertikální sloup a zrcadlo.
Cena skříňky Ring s umyvadlem od 13 480 Kč.

   I nové série nábytku jsou vyráběny ve vysokém standardu RAVAK - z hloubkově impregnovaného materiálu s vysokou odolností i ve vlhkém prostředí a vybaveny jsou nejkvalitnějším kováním od renomovaných značek HETTICH, BLUM a SALICE. Nové série nábytku jsou dodávány zákazníkovi ve smontovaném stavu, čímž se eliminuje riziko nekvalitní montáže svépomocí.

Ke stažení: