Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

Vany, které vydrží

Datum: 1.6.2015

Doživotní záruka na vany značky RAVAK   Za více než patnáct let, kdy značka RAVAK vyrábí akrylátové vany, nasbírala už tolik zkušeností a vyladila jejich materiály do té míry, že se rozhodla poskytovat na ně svým zákazníkům doživotní záruku. Po loňském úspěchu této akce můžete znovu od června až do prosince získat ke všem vanám RAVAK bezplatou výměnu či opravu, a to kdykoli po zbytek vašeho života.

   Doživotní záruka na vany značky RAVAK platí po celý život prvního majitele a její jedinou podmínkou je vaše registrace na webu www.ravak.cz. Poté získáte právo vanu reklamovat kdykoli, i nad rámec dosavadní desetileté záruky, a vana vám bude opravena či vyměněna.

   Jako každý výrobek, mají i vany RAVAK své doporučené způsoby instalace, které jsou odzkoušeny výrobcem pro jejich optimální fungování, a s takto nainstalovanou vanou získáte možnost se na výrobce znovu obrátit. Doživotní záruka platí na všechny modely van RAVAK zakoupené u jakéhokoli prodejce či přímo přes e-shop RAVAK do konce roku 2015.

   Podrobnosti k doživotní záruce naleznete na http://www.ravak.cz/cz/vany-ravak.

   S doživotní zárukou tak můžete získat všech dvacet dva modelů napříč všemi kategoriemi. V sortimentu RAVAK si vyberete jak klasické obdélníkové, tak asymetrické či rohové vany i módní solitérní vany. Všechny jsou vyrobeny z kvalitního litého akrylátu nebo z litého mramoru, oba tyto materiály zaručují, že ani po letech se vana nezkřiví a nepopraská. Kromě klasického způsobu vyztužování laminátem nabízí RAVAK vyztužování i vlastní patentovanou technologií PU+ pomocí nanášení polyuretanové pěny ve třech vrstvách. Vany pak získávají jedinečnou tuhost a vynikající tepelně izolační vlastnosti.

   Doživotní záruka výměny či opravy, materiálové přednosti a autorský design zkušeného českého designera Kryštofa Nosála činí z van RAVAK sázku na jistotu celoživotní spokojenosti.

Ke stažení: