Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

Volně stojící vany FREEDOM

Datum: 2.2.2015

"Svoboda je stav mysli"

   "Všechno už tu bylo" slýcháváme často, a to zejména v oblasti designu a módy. Ano, i volně stojící vany zná lidstvo už od starověku. Jen je časem ke zdi a do rohů koupelen zatlačila standardizace soukromého bydlení, urbanizace a postupné zmenšování podlahové plochy.

   Ale luxus je zpět! Koupelny a volně stojící vany se vrátily na výsluní, a to doslova. Netísněte se při těžce vydobytých chvílích odpočinku sevřeni mezi studenými stěnami. Umístěte vanu tam, kde máte dostatek denního světla a co nejlepší výhled. Volně stojící vana skvěle vynikne nejen v koupelnách, ale skuteční požitkáři ji umístí třeba i do ložnice, zimní zahrady či na terasu. Všude tam, kde si budete při koupeli připomínat svou svobodu a možnost sami se rozhodnout.

Volně stojící vany FREEDOM    K stávající vaně Freedom O v oblém tvaru v roce 2015 přibyla i vana Freedom R s jednoduchým pragmatickým stylem a s přímými liniemi bez nadbytečných příkras. Její symetrický tvar, s příjemným sklonem stejným na obou stranách, nabízí naprostou svobodu v rozhodování. Jakou stranu k pohodlnému položení využít nebo proč se nekoupat rovnou ve dvou? I přes pocitovou křehkost a subtilnost vana Freedom R přirozeně ovládne prostor, ale zároveň designově nepřebije ostatní vybavení. Samostatnosti vany Freedom R napomáhá i vodovodní baterie FM 081.00 zabudovatelná do podlahy v prostoru vedle vany.

   Vana v rozměrech 175 x 75 cm je vyrobena z kvalitního akrylátu, který jí dodává lehkost, a to nejen estetickou, ale i materiálovou. Akrylát používaný značkou RAVAK je dostatečně odolný, aby obstál při nejvyšších nárocích, ale i lehký tak, aby usnadnil manipulaci při ustavování vany na podlahu a umožnil její precizní napojení na odpady.

   Vykročte do jiné dimenze, ve které pravidla určujete vy. Nenechte si diktovat, užijte si "Freedom".

Volně stojící vany FREEDOM
Akrylátová volně stojící vana Freedom R, rozměr 175 x 75 cm,
cena 44 900 Kč je dodávaná v setu s baterií FM 081.00
zabudovatelnou do podlahy, cena 17 990 Kč.

Ke stažení: