Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

Novinky v sortimentu sprchových koutů RAVAK

Datum: 9.3.2015

   Sprchové kouty tvoří jádro produkce značky RAVAK a od roku 1991 v českých domácnostech i komerčních provozech slouží už více než 2 miliony prodaných kusů. Od té doby zkušenosti z výroby sprchových koutů neustále prohlubujeme a nabízené modely vylepšujeme podle aktuálních trendů i praktických přání zákazníků.

Sprchový kout Blix nově s hlubokou vaničkou Sabina

   Sprchový kout Blix patří mezi nejoblíbenější sprchové kouty RAVAK s posuvným systémem otevírání výhodným zejména do menších koupelen. Hluboká vanička Sabina představuje pro neveliké prostory ideální mezistupeň mezi sprchovým koutem a vanou. Spojením sprchového koutu s hlubokou vaničkou získáte ideální řešení vhodné jak pro sprchování, tak ale i pro koupání všude, kde je vítaná na malém prostoru maximální všestrannost. Co nabízí hluboká vanička Sabina?

 • Čtvrkruhový půdorys o rozměrech 80 nebo 90 cm, hloubku 27 cm a integrované sedátko

Co nabízí sprchový kout Blix?

Novinky v sortimentu sprchových koutů RAVAK

 • Technickou dokonalost posuvu dveří, díky systému SilentRun nehrozí riziko zadrhávání a křížení dveřních dílů
 • Chytrý odklápěcí mechanismus skel, který umožňuje snadné čištění nepřístupných míst
 • Výplň z bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm ošetřeného už z výroby technologií AntiCalc proti usazování vodního kamene
 • Odlehčený design založený na velkých plochách kvalitního skla a subtilních kovových profilech
 • Výběr ze tří typů povrchových úprav hliníkového rámu, a to bílá, satin nebo lesk
 • Výběr z několika dekorů skleněných výplní dveří – Transparent, Grape, Grafit
 • Sníženou výšku a čtvrtkruhový půdorys 80 a 90 cm vhodný pro kombinaci s hlubokou vaničkou Sabina (v nabídce jsou ale i rohové standardně vysoké modely, sprchové dveře i pevné stěny)

V čem vám sprchový kout Blix s hlubokou vaničkou Sabina usnadní život?

 • Při koupání dětí – pro děti nahradí vanu a účinně omezí zacákání koupelny
 • Při sprchování vsedě – ocení zejména senioři
 • Při namáčení prádla
 • Při depilaci nohou
 • Při relaxaci končetin v připravené lázni s léčivou solí a oleji

Sprchový kout Pivot s novým lesklým rámem

   Novinky v sortimentu sprchových koutů RAVAK Lesk kovu na decentním rámu modelu Pivot vytváří spolu s hladkými lesklými plochami skla nepřekonatelnou kombinaci, která přirozeně přitahuje pozornost.

Za úspěchem koutu Pivot však nestojí jen jeho vzhled. Je založen na unikátním způsobu otevírání. Žádné pojezdy, pouze nezničitelný nerezový čep, kolem kterého se dveře sprchového koutu otáčejí. Nekomplikovaný design jde ruku v ruce s jednoduchým systémem otevírání a dohromady tak vytvářejí nepřekombinované a absolutně spolehlivé řešení.

Minimum kovových profilů a maximum čistého skla nechá vyniknout obklad stěn. Výrazným prvkem je i ergonomicky navržené madlo, které lze používat třeba jako háček na ručník.

Rámy, panty i madla nabízíme v nové kovově lesklé úpravě a dále i v bílé barvě nebo v kombinaci chrom/bílá nebo satin /satin (stříbrná matná). Výplně koutů a dveří Pivot jsou z čirého tvrzeného bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm. Je ošetřeno ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc®, která vytváří ochranný štít proti usazeninám, jako je např. vodní kámen. Všechny sprchové kouty a dveře Pivot mají výšku 1900 mm a díky nastavovacím profilům se dají dodatečně o potřebné milimetry rozšířit a instalovat i do míst, která neodpovídají přesně rozměrovým variantám výrobků.

Sprchové kouty Pivot nabízíme jako čtvrtkruhové (80, 90, 100 cm) nebo rohové (čtvercový nebo obdélníkový půdorys vznikne sestavením pomocí sprchových dveří a pevné stěny a může mít rozměr až do 100 x 120 cm), ale i jako sprchové dveře nebo pevné stěny.

Nová výplň dveří sprchových koutů Blix – design "Grafit"

   Novinky v sortimentu sprchových koutů RAVAK Zavřete za sebou dveře sprchového koutu a zažijte atmosféru tajemství, intimity a vlastní svobody, kterou znáte jen ze zadních sedadel luxusních automobilů.

Chladný lesk inspirovaný nerostem grafit vytváří na skleněných výplních dveří kouřový efekt a v kombinaci s kovovými součástmi vybavení koupelny navozuje styl trendové technicistní koupelny. Novou výplň dveří inspirovanou chladnou krásou nerostu grafit nabízíme ke sprchovým koutům Blix.

Novinky v příslušenství ke sprchovým koutům z konceptu Chrome

   Novinky v sortimentu sprchových koutů RAVAKKoncept Chrome už nepředstavuje jen celkově nejpropracovanější koupelny na trhu. Koncept Chrome nově zahruje i designově sladěné vybavení speciálně do sprchových koutů. Vše, co vás bude obklopovat ve sprchovém koutu z modelové řady Chrome, může mít jednotný design a garantovanou kvalitu od stejného výrobce.

Novinky v sortimentu sprchových koutů RAVAK

Novinky v sortimentu sprchových koutů RAVAKVybrat si můžete hlavovou sprchu nazvanou Slim podle jejího tenkého subtilního tvaru s oblými rohy, které zmíněný koncept charakterizují, dále tyč s posuvným držákem sprchy na první pohled odlišnou od ostatních v „neutrálním“ designu. Tyč Chrome s posuvným držákem má délku 70 cm a jemné, subtilní tvary. Její výrazná vertikální linie není rušena ani masivními koncovkami , ani robustním posuvným držákem. Ten dodržuje nenápadný kompaktní tvar s ostřejšími moderními liniemi. Celou škálu výrobků doplňuje ještě polohovatelný držák sprchy s kloubem a sprchová růžice.

Aby dokonale vybrané vybavení co nejdéle vydrželo, pro péči o něj jsme vyvinuli speciální prostředek RAVAK Cleaner Chrome. Tento speciální čistič šetrně odstraňuje mastnotu a usazeniny z chromovaných povrchů bez jejich poškození.

Ke stažení: