Youtube Instagram Google+

Společnost RAVAK

Sklopná sedátka RAVAK – nově i do interiéru bytu

Datum: 2.2.2015

Všude tam, kde se židle nevejde

   Sklopná sedátka RAVAK – nově i do interiéru bytuPopularita, kterou si vybudovala sedátka RAVAK určená do sprchy, přivedla jejich výrobce k rozhodnutí nabídnout zákazníkům komfort a pohodlí nejen v koupelně, ale zkrátka všude tam, kde se židle nevejde. Nově si můžete vybírat nejen z modelů určených do sprchových koutů, ale i designy přizpůsobené chodbám, předsíním, zádveřím, výtahům nebo například balkonům.

   Do interiérů bytů a domů jsou určeny dva typy sedátek Ovo B Decor. Dva nové modely jsou podle svého vzhledu nazvány Text a Blueline, buď s černobílým motivem, který osvěží každou nevýraznou předsíň či chodbu nebo se světle modrým pruhem na mléčně bílém průhledném podkladu. Sedátka mají moderní čtvercový tvar s oblými rohy (velikost 36 x 36 cm) a nerezovou konstrukci.

Sklopná sedátka RAVAK – nově i do interiéru bytu

    Sklopná sedátka RAVAK – nově i do interiéru bytuI v koupelnách se ale objeví nové sedátko, a to Ovo Chrome v oválném tvaru (velikost 41 x 37 cm) zvýrazněném odlišně barevnou linií. Oválný tvar je charakteristický pro celý koupelnový koncept Chrome. Zákazníci s citem pro detail tak mohou mít koupelnu sladěnou skutečně až do posledního kusu vybavení.

    Všechna nová sedátka RAVAK jsou vyráběna ve stejném standardu, jako dosud populární tvary Ovo B (hranaté) a Ovo P (oválné). To znamená, že mají robustní nerezovou konstrukci, která unese až 150 kg, jejich příjemně velká sedací plocha je vyrobena z odolného na omak příjemného plastu a jsou sklopná těsně ke zdi tak, že ve sklopeném stavu zabírají pouze 10 cm.

    Všechna sedátka RAVAK se dají jednoduše domontovat i do hotových prostor. Pro co nejpříjemnější posezení doporučujeme montovat je do výšky 45 cm od země. V balení sedátek je základní kotvící materiál, který je potřeba rozšířit podle konkrétního podkladu, do kterého se sedátko zabudovává.

Sklopná sedátka RAVAK – nově i do interiéru bytu

    Sprchová sedátka RAVAK stojí od 3 190 Kč podle zvoleného modelu.

Ke stažení:

tz_nova-sklopna-sedatka.pdf (PDF 517 kB)